Nowoczesne okna w zasięgu ręki

Innowacyjne rozwiązania oznaczają wiele udogodnień dla użytkowników okien. Nowoczesne okna to przede wszystkim idealne połączenie naroży w oknach PCV, które niwelują wszystkie niedoskonałości, mogące powstać w procesie zgrzewania. Ekoplast dzięki niespotykanym dotychczas technikom wprowadził na rynek stolarki okiennej okno plastikowe, które wyglądem i funkcjonalnością dorównuje oknom drewnianym i aluminiowym.

Patent na technologię

Opatentowana technologia w nowoczesnych oknach modelu V-Perfect to zasługa opracowania metod szybkiego i dokładnego usuwania skaz, które mogą pojawić się w procesie zgrzewania okien. Najwyższa jakość , sprawdzona trwałość, estetyka naroży stworzyła w firmie Ekoplast nowoczesne okna, których cechy docenią najbardziej wymagający klienci, oczekujący produktów na wysokim poziomie. Technologia V-Perfect pozwala na wybór okien plastikowych do budowania nowoczesnych domów, na prestiżowych osiedlach. Tutaj każdy detal ma znaczenie.  Technologia V-Perfect Okna PVC nigdy nie były tak doskonałe!

Cechy nowoczesnych okien

Aby zrozumieć technologię V-Perfect w nowoczesnych oknach Ekoplast, należy porównać profile połączone z zastosowaniem tej technologii z profilami łączonymi w tradycyjny sposób. Sposób tradycyjny wymaga czasochłonnej indywidualnej, manualnej obróbki, a efekt nie zawsze jest satysfakcjonujący nawet dla najbardziej wymagających klientów – którzy oczekują nie tylko nienagannej estetyki okna, ale także jego trwałości.  W tradycyjnie przygotowanych oknach, narożniki i profile poddawane są frezowaniu i oczyszczaniu, a następnie w specjalny sposób zamalowywaniu poszczególnych elementów . Uszczelka w takim oknie jest zgrzewana razem z profilem, przez co w  miejscu zgrzewu powstaje twarde zgrubienie. Powoduje to, że nawet po oczyszczeniu i pomalowaniu narożnika, nie można otrzymać pożądanego efektu estetycznego.

Nowoczesne okna V-Perfect Ekoplast to najnowsza technologia oparta na zgrzewarce kształtowej, dzięki której można osiągnąć zdecydowanie lepszy efekt w skróconym czasie. Kształt zgrzewu nie ma ograniczeń, co umożliwia pozostawienie niepomalowanej wypływki w narożu po jego połączeniu. W ten sposób, nawet po kilku latach estetyka okien się nie zmienia, a  ich wygląd zewnętrzny pozostaje na niezmiennie najwyższym poziomie.

Innowacyjne okna od krakowskiego producenta

Technologia V-Perfect, która powstała w zakładzie krakowskiego zakładu stolarki okiennej Ekoplast to technologia szerokich możliwości, produkujących nowoczesne okna. Umożliwia pokrywanie profili okien PVC innymi materiałami -jak drewno czy aluminium. Dzięki zastosowaniu tej metody, w Ekoplast jesteśmy pewni, że oferujemy jeszcze wyższą jakość okien w rozsądnej cenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here