Nowy Range Rover jest w zasadzie największym urządzeniem Alexa do tej pory

Nowy Range Rover, który trafi na drogi w 2022 roku, nie pozostawia kamienia na kamieniu w pogoni za luksusowym wyrafinowaniem. Chcąc ułatwić życie rozpieszczonym kierowcom, w pełni zintegruje Alexę, dzięki czemu będzie można rozmawiać z asystentem Amazona z fotela kierowcy. Nie będzie to wymagało korzystania z telefonu w ogóle. Wszystko, co musisz zrobić, to zalogować się na swoje konto Amazon i wszystkie swoje umiejętności Alexa będą dostępne tak długo, jak samochód jest podłączony do Internetu.

Jakie są możliwości?

Oznacza to, że będziesz w stanie kontrolować wszystkie swoje inteligentne urządzenia domowe – „Alexa otworzyć mój garaż” – podczas jazdy, a jednocześnie jest w stanie uzyskać dostęp do wszystkich informacji, że Alexa jest dobry w, jak pogoda lub wyniki sportowe. Będziesz mógł sterować swoim systemem infotainment, zarządzać nawigacją i połączeniami telefonicznymi, a wszystko to za pomocą głosu. Jeśli chodzi o muzykę, Range Rover będzie w rzeczywistości największym i najbardziej zdolnym Echo na kołach.

Muzyka

Istnieje 35-głośnikowy system dźwiękowy Meridian dostępne, z 1600W mocy wyjściowej, w tym 20W głośniki w zagłówkach, które mogą być używane do wyciszenia kabiny, wykrywając hałas z podwozia i produkując przeciwfali, aby anulować go, w zasadzie aktywnego tłumienia hałasu, ale w Range Rover. Tak, to już było robione wcześniej, ale nowa wersja jest teraz pięć razy bardziej wydajna – donosi zachwycony serwis technologiczny https://techpolska.pl/.

Dla tych, którzy chcą rozszerzyć rozrywkę na zewnątrz samochodu, można opuścić tylną klapę bagażnika, aby stworzyć miejsce do siedzenia – z opcjonalnymi poduszkami – i użyć tylnych głośników w górnej części klapy bagażnika, aby zapewnić muzykę.

Wszystkim zarządzać będzie system Pivi Pro z 13,1-calowym, pływającym ekranem dotykowym w środku samochodu lub opcjonalnymi 11,4-calowymi ekranami dla pasażerów z tyłu, zamontowanymi na oparciach przednich foteli. Tak, są też zestawy słuchawkowe, porty HDMI, złącza USB typu C i wiele więcej.

Co w środku?

Najważniejsze elementy nowego Range Rovera to m.in. układ kierowniczy z tylnymi kołami w standardzie, adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne, elektrycznie zamykane drzwi, system Purification Pro, który oczyści powietrze – w tym wychwyci wirusy (w tym covid) i bakterie – oraz szereg opcji układu napędowego – możemy przeczytać u https://techpolska.pl/.

Będzie też opcja hybrydowa typu plug-in oferująca 100 km (62 mile) jazdy na napędzie elektrycznym, obsługująca ładowanie 50kW, sparowana z 3,0-litrowym silnikiem benzynowym Ingenium o łącznej mocy 510PS. Można też wybrać 4,4-litrowy silnik benzynowy V8 o mocy 530PS.

Nowy Range Rover dostępny będzie w wersjach z długim i krótkim rozstawem osi, przy czym ta pierwsza wersja po raz pierwszy oferować będzie siedem miejsc siedzących – oznacza to, że będziesz mógł wybrać Range Rovera z czterema, pięcioma lub siedmioma miejscami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here