Obozy językowe dla dzieci

Biegła znajomość języka angielskiego jest przepustką oferującą duże możliwości w dorosłym życiu. Dotyczy to zarówno podróżowania po świecie, jak również rozwoju kariery zawodowej. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się obozy językowe dla dzieci, w trakcie których uczestnicy mają możliwość rozwijania swoich umiejętności we władaniu językiem angielskim. Takie obozy organizuje w naszym kraju firma Gary’s Camp.

Czym charakteryzuje się obóz językowy Gary’s Camp?

Koncepcją firmy https://gary.camp/ jest stworzenie amerykańskiego obozu, na wzór tych, które w Stanach Zjednoczonych każdego roku przyciągają miliony młodych Amerykanów. Nasz obóz znajduje się w sercu malowniczych Kaszub. W trakcie takiego obozu uprawia się sport, bierze udział w zajęciach artystycznych, tańczy, jak również nabywa nowe umiejętności. Co ważne, w trakcie zajęć wszyscy uczestnicy są zobowiązani do używania języka angielskiego. Bez obaw, nie trzeba go znać perfekcyjnie. Głównym celem takiego obozu jest rozwijanie i szlifowanie umiejętności wykorzystania języka angielskiego w praktyce. Ze względu na wysoką skuteczność obozy językowe dla dzieci cieszą się coraz większą popularnością.

obóz językowy Gary’s Camp

Praktyka to klucz do sukcesu

Do nabycia płynności w posługiwaniu się językiem obcym nie wystarczy sama teoria. Musi być ona poparta praktyką. Z pomocą przychodzą obozy językowe dla dzieci.  W ich trakcie dzieci robią to samo, co na klasycznych obozach amerykańskich – uprawiają sport, grają w gry, uczą się nowych rzeczy, spędzają czas wolny w gronie rówieśników. Oficjalnym językiem obozu Gary’s Camp jest język angielski. Dzieci posługują się nim zarówno podczas zajęć, jak również w czasie wolnym. Nad bezpieczeństwem i komfortem obozowiczów czuwa wykwalifikowana, międzynarodowa kadra pracowników.

Jakie zalety posiadają obozy językowe dla dzieci

Jakie zalety posiadają obozy językowe dla dzieci?

Obóz językowy pozwala uczyć się języka angielskiego dzieciom, które jeszcze nie posiadają wysokiego poziomu zaawansowania, jak również umożliwia szlifowanie umiejętności tym osobom, które już posługują się językiem angielskim. Praktyka czyni mistrza, a na obozie Gary’s Camp tej praktyki nie brakuje. W trakcie codziennych zajęć dzieci mogą rozwijać swoje pasje i dbać o dobrą kondycję fizyczną. Jak twierdzi właściciel firmy, Gary Kozlowski, na obóz przyjeżdżają nieznajomi, ale wyjeżdżają z niego najlepsi przyjaciele. Obóz położony w zacisznej i malowniczej krainie Kaszub sprzyja także odpoczynkowi i relaksowi na łonie natury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here