Jaki oczyszczacz powietrza kupić

Filtr powietrza do domu to chyba najmodniejszy sprzęt ostatnich miesięcy. Domowy oczyszczacz powietrza to nie tylko trendy gadżet, a urządzenie oferujące realną poprawę naszego samopoczucia, pozytywnie wpływające na jakość naszego życia, pomagające wyeliminować objawy alergii, a nawet astmy.

Jak działają oczyszczacze powietrza? Mechanizm działania urządzenia jest prosty: pobiera ono powietrze z pomieszczenia i filtruje przed ponownym wypuszczeniem. Technologia filtrów stosowanych w oczyszczaczach powietrza to mocno zaawansowane, przemyślane rozwiązania. Dzięki specjalnym filtrom domowy oczyszczacz powietrza potrafi wychwycić cząsteczki o wielkości nawet 0,26 ㎛, usuwając do 99,97% zanieczyszczeń. W związku z dużym zapotrzebowaniem na tego rodzaju urządzenia na rynku funkcjonuje kilkaset różnych modeli oczyszczaczy. Jaki oczyszczacz powietrza wybrać, by odpowiadał on naszym indywidualnym potrzebom? Wybór, jaki filtr powietrza do domu sprawdzi się u nas najlepiej, to najtrudniejszy krok w całej przygodzie pod tytułem „domowy oczyszczacz powietrza”. Jeśli wybierzemy odpowiednio, urządzenie będzie służyć nam przez wiele lat, usprawniając oddychanie, chroniąc nas przed alergiami i zmniejszając podatność na choroby układu oddechowego.

Oczyszczacze powietrza występują obecnie w tak wielu rodzajach, kształtach i kolorach, że wybór może przyprawić nas o zawrót głowy! Jaki oczyszczacz powietrza będzie dla nas najlepszy? Warto zacząć od wyboru mocy i wydajności urządzenia. Do malutkiego mieszkania, kawalerki lub pokoju nie będziemy potrzebować urządzenia o największej mocy. Filtr powietrza do domu ze średniej półki cenowej, o zakresie działania około 40 metrów kwadratowych w zupełności wystarczy do efektywnego oczyszczenia powietrza w naszej przestrzeni. Do większych powierzchni polecane są urządzenia takie jak podwójny domowy oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS (cube) o zakresie pracy do 94 metrów kwadratowych i minimalistycznym, nowoczesnym designie utrzymanym w chromowej tonacji lub filtr powietrza do domu Samsung AX90R7080WD o zasięgu do 90 metrów kwadratowych. Oba urządzenia oferują opcję sterowania przez Wi-Fi, inteligentne wskaźniki jakości powietrza oraz potrójny filtr zatrzymujący nawet najdrobniejsze cząsteczki szkodliwych pyłów zawieszonych w atmosferze.

Filtr powietrza do domu zmniejsza naszą podatność na choroby układu oddechowego, a ustawiony w sypialni wspomaga zdrowy i spokojny sen. Nie musimy obawiać się głośnej pracy urządzenia, mogącej zakłócać nasz wypoczynek. Specjalny nocny tryb, pracujący niemal bezgłośnie, to świetne rozwiązanie dla osób chcących cieszyć się zdrowym, oczyszczonym powietrzem zarówno w dzień, jak i podczas snu.

Jeśli nie jesteśmy pewni, jaki filtr powietrza do domu będzie dla nas najbardziej odpowiedni, możemy skorzystać z inteligentnego kwestionariusza znajdującego na stronie www firmy Samsung.  Po odpowiedzi na kilka pytań system znajdzie dla nas idealne propozycje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here