Odżywka do włosów farbowanych

Kochamy farbowanie włosów – to dzięki temu prostemu zabiegowi jesteśmy w stanie pozbyć się znienawidzonego przez nas, „mysiego” koloru, odrostów, czy nieudanej stylizacji, to właśnie za pomocą farby jesteśmy w stanie wydobyć nasze najlepsze aspekty czy podkreślić walory lub kolor oczu. Trzeba jednak zawsze podczas farbowania włosów mieć się na baczności – jest to zabieg inwazyjny, a to oznacza, że ma spory wpływ na kondycję naszych włosów. Zawarta w składzie farb chemia sprawia, że włosy są suche i zniszczone, nieraz porównujemy ich stan nawet do tak zwanego „siana”.
Bezpieczne farbowanie jest jednak możliwe, pod warunkiem, że będziesz stosować odżywkę do włosów farbowanych – nie zawsze jednak tę, która jest najgłośniej reklamowania w telewizji. Na drogeryjnych półkach nie brak różnorodnych produktów tego typu, które zapewnią nam doskonałe samopoczucie, wygląd, a także idealną kondycję włosów, czyli mocne, lśniące i zdrowe włosy.
Niejako uniwersalnym produktem, ale również nadającym się do włosów farbowanych, jest Alterna oraz cała seria kosmetyków pochodzących właśnie od tej marki. To ceniony i znany od wielu lat producent kosmetyków przeznaczonych do salonów fryzjerskich. Na szczęście ich odżywki do włosów farbowanych można dzisiaj bez trudu zakupić również w Internecie.
Kolejną seria wartą polecenia są kosmetyki, a w tym również odżywki do włosów farbowanych, pochodzące od firmy Kerastese. Produkty tej marki oferują nie tylko natychmiastowy, ale jednocześnie długotrwały efekt, przez co są mocną konkurencją dla wszystkich innych, podobnych produktów przeznaczonych do włosów farbowanych. Znajdziesz tu nie tylko odżywki po farbowaniu, ale także produkty za pomocą których możliwe odbudowanie bardzo zniszczonych włosów.
Warto również pamięć o odżywkach L’Oreal Professionnel, bazujących wyłącznie na nowoczesnych i sprawdzonych formułach, zapewniających idealny efekt dzięki naturalnym składnikom najwyższej klasy.

http://www.glamourlook.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDobra prostownica
Następny artykułLśniące włosy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here