elewacje systemowe

Finalnym etapem wykończenia budynku jest wybór poszczególnych elementów – jak profile okienne, drzwi wejściowe, systemy tarasowe oraz elewacje systemowe. Na rynku wybór rozwiązań jest ogromny – przedstawiamy godne rozważenia produkty.

Elewacje systemowe – Twinson Wall Premium

System Twinson Wall Premium to alternatywa dla zwykłego tynku – jest nie tylko niezwykle praktyczny, ale i estetyczny. Deceuninck to ceniony producent profili PCV, ale system Twinson to kompozyt drewna i PVC – bardzo trwały i wytrzymały, więc nie jest konieczna jego konserwacja.

Zapewnia świetną izolację, pozwala na różne możliwości realizacji projektu (są dostępne w 3 wersjach kolorystycznych), nadaje nowoczesnego wyglądu i jest łatwy w utrzymaniu i konserwacji, a także zabezpiecza elewację przed uszkodzeniami, promieniowaniem słonecznym i innymi warunkami atmosferycznymi.

Elewacje systemowe Twinson Premium to innowacyjne systemy o funkcjonalności na wiele lat i wyjątkowej estetyce. Znakomite właściwości systemów Twinson gwarantuje znak jakości Niemieckiego Instytutu VHI. Można też zdecydować się na inne rozwiązania z oferty Deceuninck – w połączeniu z profilami okiennymi i drzwiowymi oraz systemami tarasowymi można uzyskać elegancką i spójną aranżację.

Systemy okienne, drzwiowe i tarasowe

Deceuninck posiada w swojej ofercie także profile okienne oraz drzwiowe. Będą one dobrym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów budynków. Producent profili PCV stawia na najwyższą jakość i różnorodność – szeroka gama profili dla okien PVC, drzwi wejściowych, balkonowych oraz tarasowych pozwala na oryginalne projekty w budynkach nowych, modernizowanych lub remontowanych.

Okna plastikowe. Energooszczędne profile okienne PVC to gwarancja, że okna w domu będą bardzo ciepłe i zapewnią wysoki komfort termiczny. Aż ponad 70% wybieranych okien w Polsce to modele wykonane z PVC. Świetna jakość, przystępne ceny, bogaty wybór kolorów, bezproblemowa pielęgnacja, ekologiczny materiał (może być poddawany 100% recyklingowi) i wysoka trwałość to ich podstawowe zalety.

Drzwi zewnętrzne (wejściowe). Profile marki Deceuninck są najwyższej jakości, dzięki czemu drzwi są wytrzymałe i stabilne, gwarantują domownikom bezpieczeństwo. Można wybierać spośród szerokiej oferty kolorów i kształtów, aby pasowały do elewacji.

Drzwi tarasowe i balkonowe. Mają znakomite parametry – m.in. świetną izolacyjność, co przekłada się na niższe koszty eksploatacji. Dodatkowo optycznie powiększają przestrzeń i pozwalają na dopływ naturalnego światła w dużej ilości. W ofercie są popularne systemy przesuwne, uchylno-przesuwne i harmonijkowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here