Otwarcie własnego biznesu w prosty sposób z siecią franczyzową

Odpowiedź na pytanie, jaki sklep otworzyć w małym mieście, nie musi być trudna. Wystarczy spojrzeć na oferty sieci franczyzowych, aby otrzymać przepis na dochodowy biznes. Mały wkład własny, liczne korzyści, szerokie wsparcie i przejrzyste wymagania na start to połączenie, które interesuje wielu nowych jak doświadczonych przedsiębiorców.

Franczyza – oferty i rozwiązania, które warto polecić

Czym charakteryzuje się godna polecenia franczyza? Oferty i propozycje tego typu z roku na rok się mnożą, jednak kryteria wyboru pozostają bez zmian: głównym czynnikiem będą oczywiście kwestie finansowe. Warto spojrzeć na jedną z największych sieci tego typu w Polsce – współpraca z Żabką oznacza bezpieczeństwo, wsparcie i dostęp do wielu przydatnych rozwiązań. To również szansa rozwój w aspekcie finansowym: w okresie odkwietnia do czerwca 2022 roku ponad 77% franczyzobiorców osiągnęło przychód miesięczny równy bądź większy niż 22 tysięcy złotych. To idealny przychód na to, że franczyza w małym mieście po prostu się opłaca.

Sklep Żabkafranczyza może być bardzo dochodowa

Dlaczego warto otworzyć sklep Żabka? Franczyza wiąże się z łatwiejszym startem, który łączy się z szansą na atrakcyjny rozwój finansowy. Sieć franczyzowa pokrywa koszt najmu lokalu, a dodatkowo opłaca wyposażenie sklepu oraz jego obsługę logistyczną. Franczyzobiorca musi wnieść wkład własny, który wynosi zaledwie około 5 tysięcy złotych. Kwota ta zostaje przeznaczona na opłatę koncesji oraz zakup kasy fiskalnej. Franczyza w małym mieście to dobry wybór dla osób, które nie chcą inwestować całych swoich oszczędności w rozkręcanie biznesu.

Dlaczego franczyza w małym mieście odniesie sukces?

Wielu początkujących przedsiębiorców nie wie, jaki sklep otworzyć w małym mieście. Patrząc na dane, można zauważyć, że podjęcie współpracy z siecią franczyzową to opłacalny wybór. W przypadku sieci Żabka liczba punktów działających w Polsce wynosi już ponad 9 tysięcy i stale rośnie. To między innymi zasługa uznania ze strony klientów, którzy doceniają stałą, pewną ofertę i możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu. W Żabce można nadać i odebrać paczkę, zapłacić rachunki, zamówić ciepłą przekąskę i oczywiście zrobić zakupy. Taka franczyza w małym mieście ma ogromną szansę nie tylko na przetrwanie, lecz przede wszystkim na rozwój.

Nie wiesz, jaki sklep otworzyć w małym mieście? Zalety Żabki

Jaki sklep otworzyć w małym mieście? Zalety Żabki to bogata oferta usług, wsparcie od Centrum Wsparcia Franczyzobiorców przez 7 dni w tygodniu, pomoc serwisowa czy IT. Dodatkowo firma zapewnia dostęp do wielu darmowych szkoleń oraz innowacyjnych rozwiązań usprawniających prowadzenie sklepu, takich jak aplikacja Cyberstore.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here