porcelana

Nawet najwspanialsze, najbardziej pracochłonne i przygotowywane w pocie czoła potrawy i dania nie wypadną dobrze wśród zaproszonych gości, jeśli nie zostaną odpowiednio podane. Aby doznania smakowe i estetyczne naszych gości pozostały na długo w ich i naszej pamięci należy zadbać o odpowiedni wystrój stołu i prawidłowe podanie potraw. W tym celu warto dysponować odpowiednią zastawą: serwisem obiadowym lub porcelaną. Gusta gospodyń i Pań domu bywają różne, jednak porcelana Lubiana idealnie sprawdzi się w każdym domu. Niezależnie od tego czy wolisz zestawy porcelany klasyczne czy bardziej nowoczesne, w bogatej ofercie porcelany Lubiana z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź koniecznie! 

Porcelana Lubiana – o marce

Porcelana Lubiana to produkt od polskiego producenta porcelany stołowej, który działa na rynku nieprzerwanie od 1969 roku. Lubiana jest nowoczesnym producentem porcelany użytkowej, który oferuje konsumentom wyroby na najwyższym, światowym poziomie w przystępnych cenach. 

Porcelana Lubiana jest produktem dobrze znanym nie tylko w Polsce, ale również w 40 krajach na całym świecie. Dzięki długoletniemu doświadczeniu przedsiębiorstwo może pochwalić się wyjątkowo wysoką wydajnością produkcji. Każde zamówienie na porcelanę Lubiana jest realizowane niezwykle szybko. Co więcej, istnieje możliwość zamówienia u producenta dowolnego, wybranego przez siebie wzoru, który zostanie wykonany indywidualnie, na życzenie klienta.

Porcelana Lubiana stawia na ekologię

Jeśli względy ekologiczne są dla Ciebie ważne i cenisz sobie troskę o środowisko, musisz wiedzieć, że wybierając porcelanę Lubiana inwestujesz w produkt jakościowy i ekologiczny. Porcelana marki Lubiana spełnia wszelkie wymagania europejskich i światowych rynków. Wewnętrzne kontrole jakości prowadzone są na wielu etapach produkcji, a wysoką wartość każdego artykułu gwarantują rygorystyczne standardy i normy jakościowe. Surowce przeznaczone do wyrobu porcelany są systematycznie badane przez laboratorium Lubiany, a cały proces produkcji odbywa się w zamkniętym cyklu.

Lubiana to marka wielokrotnie nagradzana nie tylko za design, pomysłowość i innowacyjność, ale również za ekologiczny proces produkcji wyrobów. Przyjazne środowisku etapy fabrykacji pełnią bardzo istotną funkcję w procesie tworzenia porcelany. 

Marka działa w oparciu o strategię zrównoważonego rozwoju ekologicznego produkcji. Po pierwsze, porcelana Lubiana jest produktem w 100% wytworzonym w Polsce, wyłącznie z surowców naturalnych, testowanych pod kątem zawartości substancji szkodliwych. Po drugie, firma posiada własne studnie i oczyszczalnie ścieków, dzięki którym oszczędza miliony litrów wody rocznie. Po trzecie, dzięki inwestycjom w innowacje produkcja odbywa się z ograniczoną emisją CO2 do atmosfery. Po czwarte, dzięki efektywności energetycznej produkcji możliwe jest wykorzystywanie ciepła odpadowego z pieców opałowych.

Jeśli szukasz dobrego sklepu internetowego, w którym zamówisz serwisy obiadowe, sztućce oraz zestawy np. Porcelany Lubiana w dobrej cenie, z szybką i bezpieczną dostawą, koniecznie odwiedź stronę: serwisy-obiadowe24.pl. Znajdziesz tam wiele wspaniałych serii porcelany na każdą okazję. Wybieraj spośród bogatej oferty licznych producentów oferujących wiele modeli. Klasyczne, nowoczesne, awangardowe, bogato zdobione i minimalistyczne – Ty wybierasz! Przekonaj się, że zamawiając zestaw porcelany Lubiana, odmienisz swój dom i na nowo zdefiniujesz podawanie potraw na stół. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here