Pościel do łóżeczka

Zdrowy, regenerujący sen jest bardzo ważny dla noworodków, niemowlaków oraz starszych dzieci. Z tego też powodu, ważną rolę odrywają akcesoria do łóżeczka, które wpływają na komfort i jakość snu. Pościel do łóżeczka zaprojektowana z wysokiej jakości bawełny zapewni świetną przewiewność oraz cyrkulację powietrza. Zapobiegnie ona poceniu się niemowlaka i wpłynie na jego samopoczucie.

Czym kierować się przy wyborze pościeli dla niemowląt?

Kołderka i poduszka dla niemowlaka występuje w szerokiej gamie modelowej oraz kolorystycznej. Rodzice dziewczynek bardzo chętnie wybierają kolory różowe, pastelowe oraz białe. Natomiast rodzice chłopców chętnie wybierają odcienie granatu, niebieskiego i zielonego. Oprócz pościeli do łóżeczka, rodzice często decydują się na wybór przybornika oraz ochraniacza na szczebelki. Kołderka dziecięca występuje w wielu wariantach rozmiarowych. Dużą popularnością cieszy się rozmiar 60 x 120 centymetrów, gdyż pasuje on do większości łóżeczek. W kwestii wyposażenia istotną rolę stanowi również poduszka. Najczęściej wybierana jest ta zupełnie płaska, która nie nadwyręża kręgosłupa dziecka. Zazwyczaj wybierana jest ta w rozmiarze: 40 x 60 centymetrów.

Bawełniana pościel do łóżeczka, która zapewnia cyrkulację powietrza

Pościel do łóżeczka zaprojektowana z bawełny jest łatwa w utrzymaniu czystości. W każdej chwili można ją wyprać w automatycznej pralce. Zapewnia ona również wygodę użytkowania dla rodziców i przewiewność dla maluchów. Prześcieradełko na gumce bardzo dobrze przylega do materaca, nie zwija się w czasie snu i przekręcania malucha z boku na bok. Dużą popularnością wśród prześcieradełek cieszy się rozmiar 120 x 60 centymetrów. Jest on najczęściej wybierany do domów ale również do placówek opiekuńczych, żłobków a także przedszkoli. Pasuje on do standardowych łóżeczek a także leżaczków. Kolejnym chętnie wybieranym rozmiarem jest następujący: 140 x 70 centymetrów.

Kolorowa pościel z dziecięcymi wzorami

Pościel do łóżeczka bardzo często zdobiona jest dziecięcymi printami i kolorowymi wzorami. Na kołderce i prześcieradle znajdują się ulubieni bohaterowie z bajek, a także zwierzęta leśne oraz domowe. Na poduszeczkach często umieszczane są sowy leśne, lisy, owieczki, konie, pieski oraz kotki. Znajdują się tam również samochody, rowery oraz inne pojazdy. Wszystkie szczegóły są perfekcyjnie dopracowane, dzięki czemu nie ma ryzyka odbarwienia w pralce ani zblaknięcia kolorów. W ramach informacji warto wiedzieć, że w pościeli do łóżeczka stosowane są mocne włókna, które zapewniają najwyższą jakość użytkowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here