Profesjonalne fotele dla graczy - jaki wybrać?

Spędzasz wiele czasu przed komputerem? Jesteś miłośnikiem gier albo pracujesz cały dzień przed ekranem? Jeśli tak, pewnie nie raz odczułeś ból kręgosłupa, nadgarstka czy karku. Jest to spowodowane przeciążeniami, które powstają w trakcie długotrwałego siedzenia w jednej pozycji, czy pochylania się do monitora.

Technologie służące zdrowiu

Problemy zdrowotne osób, które spędzają wiele czasu przed komputerem, są powszechne. Kręgosłup, zarówno w części lędźwiowej, jak i szyjnej jest szczególnie narażony na przeciążenia. Długotrwałe siedzenie w jednej pozycji, zwłaszcza na niewygodnym krześle, często kończy się bólem i zwyrodnieniami. Najbardziej narażone są na to dzieci oraz młodzież, których układ kostny jest nadal w trakcie rozwoju i każde przeciążenie może skutkować poważnymi schorzeniami.

Z myślą o zdrowiu osób, które spędzają czas przed komputerem, firma PRO-GAMER zaprojektowała specjalnie wyprofilowane i regulowane fotele gamingowe. Zostały one wyposażone w specjalny system blokujący, który pozwala na swobodne odchylanie oparcia albo zablokowanie go w pozycji pionowej. Takie rozwiązanie sprawia, że przez cały czas siedzenia na fotelu kręgosłup jest dobrze podparty i odciążony.

Dodatkowym atutem foteli dla graczy jest ich wyposażenie w dodatkowe poduszki, podpierające głowę i szyję. Dzięki nim również ta część kręgosłupa jest odpowiednio zabezpieczona. Równocześnie wyprofilowane, miękkie siedzisko zapewnia wysoki komfort każdemu użytkownikowi.

Gamingowy design

Nie tylko wygoda, ale również wygląd, wyróżniają fotele gamingowe na tle innych. PRO-GAMER stworzył kilka modeli swoich foteli, między innymi Maveric oraz Gorgon, które posiadają różnorodne wersje kolorystyczne. Wygląd wszystkich modeli jest nowoczesny, nawiązujący do designu sprzętów komputerowych, ale również wyposażenia, prezentowanego w futurystycznych filmach czy grach.

Kolory wykończeniowe foteli gamingowych to czerń, czerwień, biel i szarość. Dzięki takim połączeniom są stylowe, idealne zarówno do pokoju gracza, i również do gabinetu menadżera. Będzie tam prezentować się elegancko oraz nowocześnie.

Najwyższa jakość

Oprócz pięknego designu oraz wygody, fotele gamingowe odznaczają się doskonałą jakością wykonania. Zostały wyposażone w mocny, metalowy stelaż oraz najwyższej klasy kółka, które z łatwością poruszać się będą po podłodze. Ich ogromną zaletą jest także odpowiednio wyprofilowane, miękkie, ale nie odkształcające się siedzisko. 

Zostało ono zainspirowane wygodnymi fotelami samochodowymi, a wykonane z zimnej pianki, która ma wysoki współczynnik odporności na odkształcenia. Ostatnim elementem zwracającym uwagę jest tapicerka wykonana z ekologicznej skóry, która jest przyjemna w dotyku, łatwa w utrzymaniu czystości, a jednocześnie świadczy o wysokiej jakości produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here