Program do fakturowania

Księgowość online jest jednym z tych programów, które kierowane są do małych firm i średnich przedsiębiorstw. System ten ułatwia prowadzenie księgowości, magazynu, korespondencji i kontaktu z administracją państwową (US, ZUS).

Przedsiębiorstwa pracujące na oprogramowaniu wFirma.pl, które prowadzą księgowość online mają możliwość wystawianie dokumentów zakupu w języku obcym a waluta obca jest od razu przeliczana zgodnie z kursem NBP. Dzięki temu użytkowanie tego oprogramowania jest łatwiejsze niż przedtem..

W kraju rozwija się księgowość online. Pojawiają się nowe startupy proponujące nowe rozwiązania w tej dziedzinie. Jedna z pierwszych w Polsce księgowości online, zatrudnia wielu specjalistów z takich branż jak:

– podatkowa i księgowa
– logistyka
– IT
– administracyjna

Urządzenia, dzięki którym można pracować na systemie wFirma, są uniwersalne takie jak:

– mobilne drukarki fiskalne
– skanery
– smartfony
– tablety

Wszystkie te urządzenia mają możliwość pracy – współpracują z WI-FI, lub bluetooth. Mogą się łączyć w sieci lokalnej. Program do faktur online, który jest dostępny na tych urządzeniach jest dostępny we wszystkich wymienionych wyżej.

Oprogramowanie do fakturowania

Program do fakturowania, który połączony jest z częścią magazynową, zarządza bazą towarów i usług przez system, pilnuje stany magazynowe, dzięki niemu można wprowadzać towary na jego stan. Jest też możliwość wydruku dokumentów jak: WZ, PZ, RW, PW. Łatwy system, który pomaga w łączeniu księgowości z magazynami pozwala tworzyć dokumenty kasowe takie jak KP, KW co porządkuje codzienną pracę.

Księgowość online

Księgowość online wFirma zintegrowana jest z allegro i e-płatnościami. Obsługa jego odpowiada większości potrzeb Klienta.

Oprogramowanie wFirma posiada takie udogodnienia jak:

– praca za pomocą e-kalendarza aby ustawić przypomnienie o płatnościach,
– rozliczanie składek ZUS pracowników,
– współpraca z administracją państwową taką jak, ZUS, GUS, US.

Indywidualna obsługa tego programu księgowego pozwala na tworzenie plików, które wysyła się do US takich jak: Jednolity Plik Kontrolny czy Import danych z banku do systemu.

System ten ma unikalne ze względu na rozwiązanie drukarek fiskalnych, które mogą raportować sprzedaż online. Do systemu można dodać większą ilość drukarek w ramach jednego profilu.

Takie niuanse jak wprowadzanie na fakturę VAT, NIP-u czy paragonie pozwala system nawet podczas wystawiania dokumentu.

Wystawianie takich dokumentów jak:

– faktury korygujące
– faktury zaliczkowe
– faktury końcowe

Nie będą robiły już żadnych problemów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here