Rozpalanie płomienia miłości

Pośród wszystkich tych rzeczy, które wciąż się zmieniają, pocieszające jest utrzymywanie stałego związku. Jednak w miarę jak ta spójność się rozwija, mamy tendencję do wpadania w niebezpieczeństwa rutyny, która jest największym wrogiem życia romantycznego.

W czasach, gdy szybkie pozdrowienie przed pracą zastępuje pocałunek na pożegnanie, a maraton filmów stał się jedyną formą wieczorów randkowych, trudno utrzymać tę romantyczną chemię. Ponieważ utknięcie w tego rodzaju koleinach może poważnie zniechęcać, przedstawiamy kilka sprawdzonych pomysłów na to, jak urozmaicić relacje i odkryć iskrę, która sprawiła, że związaliśmy się ze swoim obecnym partnerem. W każdym przypadku zadziała zapewne coś innego, może bielizna erotyczna, może chwila separacji a może wspólne odkrywanie jakiegoś hobby. Jedno jest jednak pewne – naprawdę warto próbować.

Romantyczne liściki

Niezależnie od tego, czy wkładamy notatkę do kieszeni partnera, aby przeczytał ją przed wielką prezentacją, czy przyklejamy ją do lustra w łazience, bądźmy spontaniczni, zostawiając im szczere wiadomości, które mogą odnaleźć w trakcie codziennej działalności. Żyjemy w społeczeństwie, które obraca się wokół technologii, dlatego poświęcenie dodatkowego czasu na ręczne pisanie notatek może pozytywnie wpłynąć na naszego partnera i rozpalić związek.

Hobby partnera

Wspieranie partnera w rzeczach, które kocha, jest słodkie, ale to próba dowiedzenia się czegoś więcej o ich hobby jest tutaj kluczem. Uczestnictwo w turnieju golfowym partnera to dużo, ale rozpoczęcie rozmowy na temat jego wyników i strategii jest jeszcze lepszym sposobem na zobaczenie siebie obojga w nowym świetle. Chociaż nie musimy od razu wychodzić z domu i badać

przypadkowych faktów na temat wszystkich zainteresowań partnera, to jednak nawet drobne zainteresowanie tym tematem będzie docenionym gestem.

Pikanteria w alkowie

Dobrze jest też przepędzić rutynę z sypialni. Najłatwiejszym na to sposobem jest bielizna erotyczna, która potrafi rozpalić fantazję partnera i na nowo rozbudzić w nim gorące uczucia. Innymi sposobami są zabawa w role lub dominację któregoś z partnerów. Należy jednak przy tym pamiętać, że wszystko, co do najmniejszego szczegółu, musi być wcześniej uzgodnione z partnerem. W przeciwnym razie może się to wszystko skończyć skutkiem odwrotnym od zamierzonego.

Nowe tradycje

Erotyczna bielizna to środek niemal pewny i działający za każdym razem, ale i ona może się znudzić, jeżeli będziemy zbyt mocno na niej polegać. Dlatego warto pozostać kreatywnym. Świetnym sposobem na zapewnienie ekscytacji w związku jest tworzenie tradycji, które pozwalają przewidywać najbliższą przyszłość. Od próbowania innej kawiarni co miesiąc po udział we wspólnych sobotnich ćwiczeniach, realizowanie takich nowych tradycji może być świetnym rozwiązaniem na znalezienie dla siebie czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here