Self storage blisko Gdańska – gdzie szukać?

0
1325

Idea magazynów samoobsługowych na wynajem dotarła do Polski dopiero kilka lat temu, mimo że w USA zaczęła się rozwijać już w latach 60. Początkowo niewiele osób decydowało się na taką formę przechowywania, nie będąc do końca przekonanym, czy jest to rzeczywiście dobre, a przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie. Obecnie jednak z self storage korzysta coraz więcej Polaków – to dlatego powstają kolejne obiekty firmy Less Mess Storage, oferujńące właśnie magazyny w różnych rozmiarach. Prawdopodobnie z biegiem czasu będzie tego coraz więcej, m.in. w Trójmieście.

Magazyny samoobsługowe – Trójmiasto

Less Mess Storage możemy aktualnie znaleźć w kilku miastach: w Warszawie, w Krakowie (gdzie powstaje właśnie drugi punkt, którego otwarcie planowane jest w listopadzie 2019 roku), we Wrocławiu oraz w Poznaniu (trwa budowa kolejnego obiektu, który będzie czynny prawdopodobnie od grudnia). Również mieszkańcy Trójmiasta i okolic mogą skorzystać z usługi self storage. Aktualnie mamy do wyboru dwie lokalizacje znajdujące się blisko Gdańska i Gdyni: w Kowalach (ul. Energetyczna 13) oraz w Rumii (ul. Sobieskiego 115) – więcej informacji na https://www.lessmess.storage/self-storage-trojmiasto/. Z roku na rok klientów Less Mess Storage jest coraz więcej, stąd plany i projekty nowych budynków, gdzie będzie można wynająć magazyn samoobsługowy. Można dość łatwo założyć, że w ciągu kolejnych kilku lat w innych miastach również staną takie obiekty, jako że zapotrzebowanie ciągle wzrasta.

Skąd taki sukces self storage? Z pewnością odpowiada za to m.in. dostępność. Nie ma znaczenia, czy jesteśmy przedsiębiorcami, czy po prostu klientami indywidualnymi – z przechowalni może skorzystać z każdy. Co szczególnie istotne, po wynajęciu magazynu możemy do niego zajrzeć w dowolnej chwili. Dostęp do swoich pomieszczeń mamy przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę. To oznacza, że bez względu na okoliczności możemy wyjąć któryś ze składowanych przedmiotów bądź przywieźć kolejne.

Self Storage – korzyści

Po co właściwie korzystać z magazynu samoobsługowego? Czy rzeczywiście potrzebujemy przechowywać rzeczy w wynajmowanym pomieszczeniu? Nie jest to być może niezbędnik, bez którego nie będziemy w stanie się obejść, jednak może znacząco wpłynąć na wiele sfer naszego życia. Dzięki self storage zyskujemy:

  • komfort – również ten psychiczny, ponieważ nasze przedmioty spoczywają pod okiem całodobowego monitoringu oraz bardzo czułych alarmów. Do magazynu możemy wejść tylko my dzięki spersonalizowanemu kodowi dostępu, dodatkowo wejście jest zabezpieczane kłódką. Nie musimy się zatem martwić o kradzież;
  • większy porządek – mając niewielkie biuro albo małe mieszkanie trudno pomieścić całe wyposażenie czy dokumenty. Korzystając ze schowka na wynajem będziemy mogli lepiej uporządkowywać nasze sprawy, również prowadzenie firmy będzie łatwiejsze;
  • zaoszczędzenie czasu i pieniędzy – zamiast rozglądać się za większym mieszkaniem czy też siedzibą dla naszej działalności, co mogłoby nas sporo kosztować, za przystępną cenę możemy wynająć magazyn, który pomieści wszystkie nasze drobiazgi. Jednocześnie czas przeznaczony na znalezienie innego lokalu możemy wykorzystać na ważniejsze obowiązki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here