Sklep bhp dostarczy produkty, dzięki którym zadbasz o bezpieczeństwo w firmie

0
1726

Pracodawca jest zobowiązany do zapewnienia pracownikom środków ochrony, które umożliwiają bezpieczne wykonywanie obowiązków. Obowiązek ten dotyczy między innymi dostarczenia podwładnym odzieży roboczej, dzięki której można bez ryzyka zająć się wszystkimi zadaniami bez względu na rodzaj pracy i zajmowane stanowisko. Sklep bhp jest zatem miejscem, które powinna znać niemalże każda firma.

  1. Sklep bhp – co oferuje?
  2. Buty robocze i inne elementy stroju do pracy
  3. Odzież ochronna a odzież robocza

Zapewnienie odzieży roboczej i ochronnej jest obowiązkiem pracodawcy. Niewywiązywanie się z niego grozi nałożeniem kar finansowych, a także wypadkiem podczas wykonywania obowiązków pracowniczych. Jeżeli potrzebne Ci ubrania robocze dla pracowników, sprawdź, jakie artykuły oferuje sklep bhp.

Sklep bhp – co oferuje?

Odzież robocza, ochronna, a także dodatkowe środki ochrony w czasie pracy są dostępne w specjalistycznych sklepach. Sklepy bhp posiadają w asortymencie każdy z tych przedmiotów, dlatego to właśnie w nich zaopatrują się pracodawcy. Sklep bhp z odzieżą roboczą dostarcza ubrań, które są przeznaczone zarówno dla pracowników magazynów i robotników budowlanych, jak i środków ochrony kierowanych do branży medycznej. Szeroki wybór ubrań roboczych i ochronnych dla kobiet i mężczyzn sprawia, że hurtownia bhp może zaopatrzyć w niezbędną odzież nawet bardzo duże firmy.

Buty robocze i inne elementy stroju do pracy

Sklep bhp oferuje nie tylko ubrania takie jak spodnie, koszulki i bluzy, ale również buty robocze, przyłbice, maski ochronne oraz rękawice różnego typu. Dzięki temu przedsiębiorstwa w jednym miejscu znajdują wszystko, czego potrzebują, by przygotować pracowników do wykonywania powierzonych im obowiązków.

Buty robocze dostępne w sklepie bhp są wyposażone w podnoski, dzięki którym lepiej chronią stopy pracownika przed uderzeniem i uszkodzeniem kości lub tkanek miękkich. Pracodawcy mogą wybierać spośród roboczych sandałów, trzewików i półbutów, w tym licznych modeli marki Solid Gear. Buty robocze Solid Gear są kierowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, dlatego wśród nich bez trudu znajdzie się dokładnie takie obuwie robocze, jakiego potrzebują pracownicy na danych stanowiskach.

Ponadto sklep bhp oferuje spodnie robocze, wyposażone w liczne kieszenie i dodatkowe elementy wzmacniające w newralgicznych miejscach. Spodnie robocze Snickers Workwear są odpowiednie zwłaszcza dla budowlańców, magazynierów i osób zatrudnionych w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Marka Snickers Workwear jest polecana również innym firmom, w których pracownicy potrzebują licznych sprzętów i narzędzi zawsze pod ręką.

Odzież ochronna a odzież robocza

Odzież robocza i odzież ochronna to dwa zupełnie inne rodzaje ubrań, choć oba pojęcia często są używane zamiennie. Odzież robocza jest ubraniem, którego zadaniem jest ochrona pracownika przed zabrudzeniem. Dzięki niej pracownik może ochronić przed plamami swoją odzież, jednak robocze ubrania w żadnym stopniu nie zapewniają bezpieczeństwa w innych kwestiach. Zadaniem odzieży ochronnej jest zastąpienie ubrań noszonych przez pracownika w celu ochrony przed różnymi zagrożeniami. Zabezpieczenie dotyczy przede wszystkim zagrożeń termicznych, mechanicznych i związanych z czynnikami atmosferycznymi. Takie ubranie może być dodatkowo wyposażone w ochronę przeciwspawalniczą oraz w warstwę zabezpieczającą przed ogniem. Jednocześnie zarówno na odzieży roboczej, jak i na odzieży ochronnej mogą być umieszczone odblaski, które zapewniają widoczność po zmroku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here