Sopocka Szkoła Wyższa – stawia na rozwój i doświadczenie

0
1481

W ostatnim czasie prym wiodą studia logistyczne. Takie kierunki bardzo chętnie wybierają młodzi ludzie zaraz po maturze, oraz osoby, które pracują już w różnorodnych firmach i które chcą poszerzyć i pogłębić swoją wiedzę i umiejętności w tej właśnie branży. Rozpoczęcie studiów to również dobry początek do rozkręcenia własnej działalności lub możliwość znalezienia dodatkowej pracy zarobkowej. Na jakie kierunki warto więc się zapisać? Jaką uczelnię wybrać, by sprostała wymaganiom? Czego można spodziewać się po ukończeniu takich studiów? Zapraszam poniżej.

1. Do kogo kierowane są studia na Sopockiej Szkole Wyższej?

Sopocka Szkoła Wyższa zachęca absolwentów liceów, techników oraz wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę do rozpoczęcia studiów na kierunkach takich jak: finanse i rachunkowość, ekonomia, europeistyka i business & languages (biznes i języki obce), a także zarządzanie i inżynieria produkcji. Powyższe studia przeznaczone są dla osób pełnoletnich, które chcą rozpocząć zdobywanie wiedzy i nowych umiejętności z takich właśnie dziedzin. Często decydują się na nie osoby, które chcą uzupełnić swoje zawodowe kwalifikacje lub nauczyć się dodatkowego zawodu.

2. Przyszłościowa logistyka

Nie od dziś wiadomo, iż logistyk znajdzie pracę w wielu branżach. Dlatego też, Sopocka Wyższa Szkoła namawia osoby chcące rozpocząć kształcenie na ten właśnie kierunek. Transport logistyka to dziedzina, która niezwykle szybko rozwija się zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Studia inżynierskie logistyka są więc nastawione na kształcenie, które będzie spełniać wymagania i oczekiwania pracodawców z różnych stron świata.

3. Doświadczona i wykwalifikowana kadra

Sopocka Szkoła Wyższa zdecydowanie stawia na dobrą, doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę, która uczy studentów nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również i praktycznej. Na stronie https://www.ssw-sopot.pl/Logistyka/ można znaleźć szczegółowe informacje odnośnie studiów, poszczególnych kierunków, plan zajęć oraz informacje o kadrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here