Sposoby płatności za bilety online oraz formy ich dostawy

Chcąc zapłacić za zakupy w sieci możemy korzystać z wielu form płatności. Wiele z nich jest znacznie bardziej funkcjonalnych niż tradycyjny przelew. Dokonując zakupu biletów na Ticketclub każdy z pewnością znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Dostępne formy płatności

Wspomniana wyżej bileteria internetowa oferuje naprawdę dużą ilość przyjaznych dla klienta form płatności, które w dzisiejszych czasach są dużo bardziej funkcjonalne niż tradycyjne przelewy. https://ticketclub.pl nie zrywa jednak z tradycją i pozwala zapłacić za wybrane bilety klasycznym przelewem na konto. Jednak badania dowodzą, że osoby, które dokonują zakupów w sieci, coraz rzadziej wybierają tę formę płatności. Istnieje możliwość płatności również karta płatniczą. To wciąż mało popularny sposób, jednak bardzo prosty w użyciu. Zostaniemy poproszeni o uzupełnienie numeru karty, daty ważności, danych właściciela i specjalnego kodu, który znajduje się z tyłu naszej karty. To rozwiązanie przyjęło się dużo lepiej za granicą. Wspomniana bilteria oferuje również możliwość zapłaty za wybrane bilety w formie tak zwanych szybkich przelewów, jak na przykład BLIK. Oczywiście konieczna będzie chwila oczekiwania, aż nasze płatności zostaną zweryfikowane. Ogromna ilość dostępnych form płatności powoduje, że klienci w każdym wieku znajdą dogodne wyjście dla siebie, aby uregulować należność za wybrane bilety na nadchodzące wydarzenia muzyczne.

 Dostawa biletu

Po dokonaniu płatności za wybrane przez nas bilety, konieczne będzie odczekanie kilku minut w celu weryfikacji dokonanych płatności. Jeżeli zdecydowaliśmy się na tak zwany domowy bilet, to po weryfikacji płatności zostanie nam on udostępniony w formie elektronicznej. Jeżeli natomiast wybraliśmy dostawę do domu, będziemy musieli poczekać, aż bileteria prześle do nas paczkę. Jak widać, tak zwany bilet domowy to dużo szybsza forma otrzymania naszego biletu. Z reguły od momentu weryfikacji płatności do wysyłki mailem mija około 24 godzin. Trzeba również pamiętać o jednej istotnej przewadze biletów domowych.Wysyłka tradycyjnych biletów prowadzona jest jedynie w dni robocze.

 Jak widać bileteria wychodzi nam naprzeciw, oferując wiele przyjemnych form płatności za zakupione bilety. Różnorodne formy dostawy to również ogromna zaleta w dzisiejszych czasach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here