Stary Maneż – miejsce z własnym klimatem

0
1013

Stara siedziba elitarnego pułku huzarów pruskich, zwanych potocznie Czarnymi Huzarami zwów tętni życiem. Teraz mieści się tam Garnizon Kultury. Obiekt po rewitalizacji mieści 1490 osób, oddając do dyspozycji gości nowoczesną salę widowiskową przygotowaną na organizację kongresów, koncertów i prelekcji. W ustawieniu konferencyjnym pomieszczenia mieszczą 500 miejsc siedzących w sali główniej oraz 200 dodatkowych na antresoli.

Aby móc organizować wydarzenia kulturalnej w Starym Maneżu, zainstalowano wysokiej jakości system oświetlenia oraz nagłośnienia. Jest to doskonałe miejsce na organizację różnego rodzaju eventów, koncertów, konferencji, sympozjów, bankietów, prezentacji, wesel i innych uroczystości. Stary Maneż doskonale sprawdzi się jako miejsce wystawnego przyjęcia, jaki i swobodnej imprezy integracyjnej.

Koncerty w Starym Meneżu

Wybierając się na koncert w Starym Maneżu, trzeba zaopatrzyć się w bilety. Można to uczynić na cztery sposoby: w kasie Browar Vrest, w internecie, w aplikacji mobilnej oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej. Najwygodniej i najszybciej jest zakupić bilety do Starego Maneżu na biletyna.pl/Gdansk/Stary-Manez.

Stary Maneż jest miejscem niemalże samowystarczalnym. Dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym. Potrawy oraz przekąski są tam przygotowywane w mistrzowski sposób, z wykorzystaniem produktów sezonowych. Część gastronomiczna Starego Maneżu otwarta jest przez cały dzień, serwując swoim klientom do wyboru: śniadanie, lunch oraz kolację. Zainteresowani znajdą tu menu restauracyjne, barowe, sezonowe oraz garmażerkę domową. Dla spragnionych klientów przygotowano ofertę win oraz piwa rzemieślniczego.

Gdańska dzielnica Wrzeszcz swego czasu słynęła z tradycji piwowarskich. Piwa rzemieślnicze z Browaru Vrest to wariacja na temat najpopularniejszych stylów piwa. Do dyspozycji gości browar oddaje Vrest Jasny, Vrest Pszeniczny, Vrest Ciemny oraz Vrest Pilzner.

Jeśli goście Starego Maneżu gustują raczej w winach, to nie będą zawiedzeni. W karcie win znajdą produkty wprost z winnic słonecznej Prowansji: Classiques, Sélections, Prestiges, Exceptions oraz Musujące.

Pomieszczenia w Starym Maneżu urządzone zostały w stylu loftowym. Wykorzystana została pierwotna infrastruktura i bryła kompleksu. Jednocześnie zadbano o nowoczesny design, z dużą ilością szkła i drewna.

Dopełnieniem oferty Starego Maneżu jest zlokalizowany w pobliżu hotel z miejscami noclegowymi dla 190 gości. W pobliżu hotelu znajduje się parking, plac zabaw oraz park i doskonale utrzymane tereny zielone. Miejsce wprost idealne na imprezy tematyczne i wesela w stylu rustykalnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here