Obrus

Kiedy wchodzimy do restauracji po raz pierwszy naszą uwagę zwraca przede wszystkim wystrój. W ciągu kilku sekund potrafimy ocenić czy w danym miejscu jest schludnie, elegancko, przytulnie, jednym słowem, czy chcielibyśmy tutaj spędzić najbliższą godzinę, delektując się posiłkiem. Nie ulega wątpliwości, że wystrój jest jedną z ważniejszych rzeczy, jeżeli chodzi o powodzenie biznesu w branży gastronomicznej. To jak lokal wygląda, będzie się, bowiem przekładało na ilość gości odwiedzających restaurację.

Eleganckie obrusy na stół kluczem do sukcesu

Klimat restauracji tworzą odpowiednio zaaranżowane wnętrza, piękny bar i modne dodatki, ale najważniejszą rzeczą są eleganckie obrusy na stół. Dlaczego? Ponieważ przy stole spędzamy najwięcej czasu rozmawiając, sącząc wino i próbując serwowanych nam dań. Za każdym razem nasz wzrok będzie się kierował w stronę nakrycia stołu, dlatego powinno ono być wyjątkowe, nietuzinkowe i zachwycające. Z szerokiej gamy kolorystycznej, bogactwa wzorów i faktur  można wybrać odpowiedni obrus do naszego lokalu, tworząc niebanalne wnętrze.

Jakie obrusy uatrakcyjnią wnętrze lokalu?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się zaskakująca prosta. Takie, które będą współgrały z wnętrzem naszego lokalu i stworzą harmonijną całość. W jednej restauracji będą to gładkie obrusy w pastelowych kolorach, w innej wzorzyste nakrycia stołu o zdecydowanych barwach, a jeszcze innej delikatne koronkowe lub tiulowe. Interesująco będą wyglądały także bieżniki flizelinowe o delikatnych deseniach. Wybierając nakrycie, pamiętajmy, że elegancki obrus na stół powinien być zawsze wyprasowany i mieć odpowiedni wymiar.

Obrus na każdą okazję

Nie od dziś wiadomo, że każda uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy. Elementy dekoracyjne odgrywają istotną rolę w przygotowywaniu takich uroczystości jak: chrzciny, wesela czy komunie. Nakrycia stołu pełnią tutaj także kluczowa rolę. Inaczej będzie wyglądał obrus na chrzciny chłopca, od tego na chrzciny dziewczynki, a obrusy na wesela będą zawsze komponowały się z kolorem przewodnim danego przyjęcia. W okresie letnim, na stolikach restauracyjnych znajdą się obrusy w kwiaty, o jasnych delikatnych barwach, podczas gdy zimą będą to nakrycia w ciemniejszych odcieniach. Każdy lokal może być wyjątkowy, wystarczy, że pomyślimy o odpowiednim wyborze eleganckich obrusów na stół, które zachwycą naszych gości.

Eleganckie obrusy na stół, takie jak np. https://alleglass.pl/pl/c/Obrusy-na-stol/139 to rzecz, w którą naprawdę warto zainwestować. Będą one nie tylko wizytówką restauracji, ale przyciągną do niej klientów. Któż z nas, bowiem, nie chciałby zjeść posiłku przy wyjątkowo nakrytym stole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here