Świece Sojowe YEAS Candle i Zabawki kreatywne Slimebox

0
891

Co łączy producenta naturalnych świec sojowych i firmę prowadzącą sprzedaż zabawek slime? To marki, które poprzez wieloletnie doświadczenie stały się uznanymi markami w Polsce w swoich obszarach działalności. To sprawdzone sklepy internetowe z polskimi produktami i szerokim asortymentem. Co sprawia, że warto je odwiedzić? Co jest wyjątkowego w YEAS Candle oraz Slimebox? Sprawdź!

Świece Sojowe YEAS Candle – natura zamknięta w szkle

Świeczki sojowe YEAS Candle dostępne na https://yeas.pl/ to ponad 50 unikalnych zapachów, specjalnie dobranych i przetestowanych przez zespół YEAS. Świece Yeas to odpowiedź na potrzebę posiadania przez użytkowników produktów w pełni ekologicznych i naturalnych, które nie szkodzą środowisku. Ponadto świeczki te nie wydzielają toksycznych substancji oraz nie powodują bólu głowy. Wybierając naturalne produkty dbasz o poszanowanie środowiska. Każdy z nas segregując codziennie śmieci, stosujące materiałowe torby wielokrotnego użytku, jadąc rowerem do pracy dorzuca cegiełkę do ochrony środowiska naturalnego. Jesteśmy odpowiedzialni za to co nas otacza tak, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się z zielonych lasów i drzew. Postaw na ekologiczne świece sojowe Yeas.

Woski zapachowe YEAS Candle – do kominków

W ofercie YEAS Candle znajdują się również zapachowe woski sojowe z przeznaczeniem do kominków ceramicznych lub elektrycznych. Woski zapachowe do kominka są bardzo silne i wydajne. Dzięki temu zapach utrzymuje się przez wiele godzin, natomiast my cieszymy się świeżym i atrakcyjnym powietrzem. Wosk zapachowy tego typu ma zapach o właściwościach, które mogą łagodzić różnego rodzaju dolegliwości. Zależy to jednak od tego, jaki rodzaj olejku wybierzemy, oraz jakim zapachem będzie się on sygnował. Najciekawsze zapachy to Bez lilak, Bursztyn, Frezja, Hibiskus, Kokos, Melisa, Mirra i kadzidło, Palo Santo i Peonia. W ofercie YEAS Candle znajdziesz świece dla firm oraz możliwość dołączenia jako oficjalny sprzedawca świec sojowych. Poznaj wyjątkową markę zapachowych świeczek i bądź YEAS!

Zabawki kreatywne Slimebox – dla dzieciaków

Zabawki kreatywne od firmy Slimebox dostępne pod adresem https://www.slimebox.pl/ to moc zabawy dla najmłodszych i trochę starszych dzieci. Badania pokazują, że zabawki slime wspierają rozwój sensoryczny u dzieci, rozwijają motorykę małą oraz twórczość. Ponad 80 000 zadowolonych klientów nie może się mylić! Slimebox to nie tylko zabawki kreatywne. To również akcesoria urodzinowe oraz warsztaty i animacje dla firm i szkół. Slimebox prowadzi sprzedaż internetową oraz sprzedaż w sklepie stacjonarnym w Warszawie. Prowadzi warsztaty kreatywne, laboratorium małych naukowców, spotkania z dziecięcymi topowymi influencerami, spotkania z ulubionymi postaciami z bajek, spotkanie z klaunem i naukę robienia zwierzątek z balonów, spotkanie z czarodziejem i pokaz iluzji. Zabawki kreatywne i akcesoria urodzinowe Slimebox znajdziesz również w sieci sklepów Papiernik by Empik oraz Smyk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here