To oprogramowanie do gabinetu lekarskiego to największy hit tego roku

Każdy, kto jest zatrudniony lub działa na „własny rachunek” w służbie zdrowia zdaje sobie doskonale sprawę, jak ogromne znaczenie dla funkcjonowania placówki służby zdrowia ma oprogramowanie z którego korzysta się na co dzień. Dobre oprogramowanie medyczne nie tylko usprawnia obsługę pacjentów, ale również zmniejsza liczbę tzw. pustych wizyt, obsługuje teleporady, a nawet automatyzuje proces rozliczania z NFZ.

Na rynku istnieje wiele rozwiązań informatycznych, która w mniejszym lub większym stopniu odpowiadają na potrzeby zarządu, kierownictwa, ale i personelu (w szczególności personelu medycznego, rejestracji i działów: księgowego, kadr, marketingu i magazynu). Jedne wymagają instalacji na komputerach i urządzeniach mobilnych, inne działają jako aplikacje webowe. Część oprogramowania wymaga fizycznego kontaktu z działem technicznym w celu aktualizacji funkcjonalności i dostosowania do aktualnych przepisów, część wręcz przeciwnie – aktualizacje przeprowadza zdalnie, poza godzinami pracy ośrodka służby zdrowia.

Jak zatem wybrać oprogramowanie do gabinetu lekarskiego, które będzie zarówno funkcjonalne i proste w obsłudze, ale także nie będzie wymagać przechodzenia długotrwałego szkolenia oraz nie będzie kosztować majątku? Zrobiliśmy szczegółowy research programów medycznych dostępnych na polskim rynku IT. W jego wyniku ustaliliśmy, że największą popularnością i uznaniem wśród kadry menedżerskiej i personelu medycznego cieszy się oprogramowanie do gabinetu lekarskiego – Aurero.

Aurero – oprogramowanie do gabinetu lekarskiego

Aurero to oprogramowanie do gabinetu lekarskiego stworzone i rozwijane przez polski software house z Łodzi – firmę Medily. To spółka z polskim kapitałem, która od początku swojego istnienia skupiona jest na obsłudze softwareowej gabinetów lekarskich, przychodni, klinik i szpitali. Ich produkt cieszy się ogromną i stale rosnącą popularnością, głównie za sprawą bogatej funkcjonalności dopasowanej do potrzeb klientów i aktualnych przepisów polskiego prawa, szybkością i niezawodnością działania, bezpieczeństwem danych oraz brakiem konieczności instalowania oprogramowania na komputerze i urządzeniach mobilnych (Aurero działa w formie aplikacji webowej).

O kompleksowości oprogramowania i jego zastosowaniu może świadczyć chociażby to, iż Aurero służy jednocześnie jako:

  • aplikacja do rezerwacji wizyt (w tym automatycznego przypominania o nadchodzących wizytach z możliwością ich akceptacji, rezygnacji lub zmiany terminu),
  • program do kompleksowej obsługi pacjentów od momentu zarejestrowania, przez cały tok leczenia (w tym EDM – Elektroniczną Dokumentację Medyczną, weryfikację ubezpieczenia w eWUŚ, funkcję wystawiania e-recept i e-skierowań, funkcję prowadzenia teleporad czy dostęp do indeksu leków),
  • program do rozliczeń z pacjentami (wystawianie faktur) oraz automatycznych rozliczeń z NFZ,
  • aplikacja do zarządzania personelem placówki,
  • oprogramowanie do współpracy z ubezpieczycielami i laboratoriami,
  • system do obsługi gospodarki magazynowej w nowocześniejszy sposób.

W rzeczywistości liczba funkcjonalności Aurero jest znacznie większa i co równie ważne – stale poszerza się wraz z rozwojem potrzeb i oczekiwań klientów Medily oraz koniecznością dostosowywania funkcjonalności do aktualnie obowiązujących przepisów.

Oprogramowanie do gabinetu lekarskiego – bezpłatny okres próbny

Nikt nie lubi kupować przysłowiowego „kota w worku”. O tym także doskonale wiedzą twórcy Aurero. Na stronie pod adresem domenowym aurero.com udostępniają możliwość skorzystania z bezpłatnego okresu próbnego. Wystarczy zarejestrować się na stronie i wyrazić chęć testowania oprogramowania.

Zarówno w trakcie trwania okresu próbnego, jak i poza nim można śmiało kontaktować się z biurem obsługi klienta i zadawać pytania dotyczące funkcjonalności i możliwości dopasowania aplikacji do indywidualnych potrzeb placówki medycznej. Doskonale zorientowani w potrzebach klientów biznesowych pracownicy Medily chętnie udzielą wszelkich informacji na temat aktualnie najpopularniejszego i najchętniej wybieranego oprogramowania medycznego na rynku – Aurero.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here