kot

Skład karmy dla kota marki Genesis został dobrany z najwyższą starannością i dbałością o naturalne potrzeby zwierzaka. Z tego względu receptura bazuje w 80% na świeżym mięsie. Pozostałe składniki są również naturalne i wpływają korzystnie na zdrowie zwierzaka. Sucha karma dla kota Genesis zawiera m.in. jagody, ziemniaki, dynię i witaminy. Produkt jest bogaty w błonnik, co zapewnia zwierzęciu sprawniejsze trawienie.

Sucha karma dla kota Genesis – dbałość o stan zdrowia czworonoga

Do karmy Genesis dodawany jest kompleks G12 na bazie drożdży piwowarskich, który wpływa korzystnie na florę jelitową kotów. Ma on za zadanie zapewnić wysoki poziom odporności, a także sprawną pracę układu pokarmowego pupila. Marka Genesis dba o to, by wśród składników produktów nie było uczulających zbóż, a karma była pełnowartościowa i zawierała cenne składniki odżywcze, pozytywnie wpływające na dobrostan zwierzaka. Bogactwo antyoksydantów w składzie produktu zapewnia zwierzęciu lepszy humor oraz sprawne funkcjonowanie organizmu.

Suche karmy Genesis – wieloletnie doświadczenie

Produkty marki Genesis to również wieloletnie doświadczenie ze strony producenta, skutkujące holistycznym podejściem do żywienia kotów. Firma zadbała o to, by produkowane przez nią karmy wyróżniały się naturalnym składem i wysoką jakością. Producent jest świadomy potrzeb kotów i opiera dobór komponentów na podstawie najnowszych badań. Dzięki temu, produkty tej marki zapewnią zwierzakowi sporą dawkę energii, zdrowie przez lata oraz utrzymanie prawidłowej masy ciała.

Zróżnicowany wybór dostosowany do potrzeb zwierzaka

Sucha karma dla kota Genesis to produkt skierowany przede wszystkim do zwierząt dorosłych, ale także młodych kociąt. Właściciel kota ma możliwość wybierać spośród kilku różnych możliwości, których skład został opracowany z dbałością o specyficzne potrzeby kocich organizmów. Wśród produktów tej marki można znaleźć m.in.:

  • suchą karmę dla młodych kotów oraz kotek ciężarnych i karmiących – którego skład w 70% składa się z mięsa kozy, kurczaka i kaczki, co zapewnia harmonijny rozwój. Karmę tą wyróżnia bogactwo witamin i minerałów;
  • suchą karmę dla kotów rasowych i wystawowych – głównym składnikiem tej karmy są świeże ryby takie jak pstrą i łosoś. Dzięki bogactwu kwasów tłuszczowych omega-3 sierść zwierzęcia pięknie lśni, dzięki czemu świetnie się ono prezentuje podczas wystaw;
  • suchą karmę dla kotów wrażliwych żywieniowo – w przypadku tego produktu twórcy receptury celowo, w formie świeżego mięsa użyli wołowinę, jagnięcinę oraz renifera. Redukuje do wystąpienia u zwierzaka nietolerancji pokarmowej i reakcji alergicznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here