serwis instalacji sanitarnych

XXI wiek to czas, w którym trudno obejść się bez korzystania z nowoczesnych technologii. Telefony komórkowe z co chwila bardziej rozbudowaną funkcjonalnością, coraz szybszy Internet, rozwój produktów i usług IT to elementy, które ułatwiają nam codzienne funkcjonowanie. Brak dostępu do Internetu lub brak komórki pod ręką powodują w nas niepokój. Podobnie jest w sytuacji, w której nagle wyłączy się światło, wysiądzie ogrzewanie w zimową noc lub doskwiera nam upał, a klimatyzator akurat przestał działać.

W sytuacji awarii którejkolwiek instalacji, decydujemy się na kontakt z firmą świadczącą kompleksowe usługi serwisowe. Rzadko kiedy podejmujemy decyzję o próbie naprawy czegokolwiek na własną rękę.

Podobna sytuacja tyczy się awarii w biurowcu, laboratorium, muzeum, hipermarkecie, hotelu i innym obiekcie. Kontaktujemy się bezpośrednio z działem technicznym, a jeżeli takowego nie ma powołanego w danym przedsiębiorstwie, szukamy odpowiedniej firmy serwisowej na zewnątrz.

Gdzie szukać firmy serwisującej instalacje HVAC?

Internet

Poszukiwania firmy świadczącej usługi serwisowe instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania dla firm, organizacji trzeciego sektora oraz podmiotów administracji samorządowej zwykle rozpoczynamy od przeglądnięcia internetowych wyników wyszukiwania. To sprawdzona i często wykorzystywana metoda znalezienia firmy serwisującej instalacje sanitarne (w tym instalacje HVAC).

W celu zawężenia wyników wyszukiwania, najczęściej stosuje się wpisywanie nazwy instalacji tudzież urządzenia które uległo awarii wraz z zawężeniem wyników do danej miejscowości. Przykładowo, poszukując firmy, która pomoże rozwiązać problem z pompą ciepła w Gdańsku, należy wpisać: „pompa ciepła serwis Gdańsk”. Google też doskonale radzi sobie z pokazywaniem wyników lokalnych. Będąc w Gdańsku i korzystając z włączonej usługi geolokalizacji, po wpisaniu: „pompa ciepła serwis” również zostaną wyświetlone wyniki dla firm ze stolicy województwa zachodniopomorskiego mogących podjąć się serwisu pompy ciepła. Analogiczna sytuacja będzie mieć miejsce podczas poszukiwań firmy świadczącej serwis klimatyzacji, serwis rekuperacji, serwis odkurzaczy centralnych i serwis innych instalacji sanitarnych.

Administrator budynku

W wielu przypadkach administrator obiektu decyduje się na podpisanie umowy z firmą serwisującą instalacje sanitarne w sposób kompleksowy. W takiej sytuacji, zamiast szukać firmy serwisowej należy kontaktować się bezpośrednio z zarządcą budynku.

Sprawdzona firma serwisowa

Wśród sprawdzonych rozwiązań jest również kontakt z firmą, która cieszy się ogromnym uznaniem wśród firm serwisujących instalacje sanitarne. Mowa o Ventix Serwis. Jest to firma, która świadczy usługi serwisowe wszystkich instalacji sanitarnych w sposób kompleksowy.

Wchodzi w skład Grupy Ventix, specjalizującej się w projektowaniu, montażu i serwisie instalacji sanitarnych, w tym w szczególności instalacji wentylacji, klimatyzacji i ogrzewania. Zatrudnia specjalistów branży HVAC-R&I, którzy w sposób profesjonalny i rzetelny wykonują pomiary i ekspertyzy, przeprowadzają regulacje i dobór urządzeń oraz świadczą konserwację i naprawy urządzeń wchodzących w skład instalacji sanitarnych.

Firma Ventix Serwis (a precyzyjniej: Ventix Serwis Tomasz Banaś Sp. J.) świadczy usługi na terenie całej Polski. Przeważnie podpisuje krótko i długoterminowe umowy na serwis instalacji sanitarnych danego obiektu, ale także realizuje usługi serwisowe w sposób doraźny, po uprzednim kontakcie telefonicznym lub mailowym.

Firmę Ventix Serwis wyróżniają na tle konkurencji przede wszystkim:

  • krótkie terminy realizacji usług,
  • świadczenie usług serwisowych na terenie całego kraju,
  • fachowa ekspertyza aktualnego stanu instalacji sanitarnych,
  • szybkie i sprawne świadczenie usługi serwisowej oraz
  • atrakcyjne ceny realizowanych usług serwisowych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów świadczonej usługi.

W celu skorzystania z usług serwisowych firmy Ventix Serwis należy skontaktować się z nią na jeden z kilku dostępnych sposobów:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here