Uwolnij możliwości swojej firmy

Prowadząc biznes z pewnością wiesz, że należy stale wdrażać nowe usprawnienia aby zyskiwać przewagi konkurencyjne. Dobra jakość i cena niestety nie wystarczy aby efektywnie skalować działalność. Gdy firma rośnie, kluczowe okazuje się usprawnianie procesów biznesowych za pomocą nowoczesnych technologii. W ostatnich miesiącach popularne stały się rozwiązania do pracy zdalnej. Czy i jakie rozwiązania możesz wykorzystać by uwolnić możliwości swojej firmy?

Oprogramowanie do zarządzania przedsiębiorstwem online

Wszyscy przedsiębiorcy mają styczność z oprogramowaniem. Podstawowym jest takie do wystawiania faktur. Jednak jeśli prowadzimy większą firmę zazwyczaj potrzeby w tym zakresie rosną. Dochodzi konieczność obsług gospodarki magazynowej, księgowości oraz płac i kadr. Dotychczas większość firm wykorzystywała mnie lub bardziej zaawansowane programy stacjonarne do prowadzenia firm. Obecnie coraz więcej firm przenosi prowadzenie swoich firm do chmury i wybiera wersje online oprogramowania. Dlaczego? Głównie ze względu na możliwość dostępu do programu firmowego z dowolnego miejsca na ziemi. To znacząco przyśpiesza działanie w wielu sytuacjach. Nie ma potrzeby instalowania własnej infrastruktury serwerowej, która często generuje problemy i wymaga serwisowania.

Narzędzia analityczne dostępne przez przeglądarkę

aplikacja mobilna

Mając system sprzedażowy lub klasy ERP w chmurze idealnie jest mieć również dostęp do przejrzystych i wygodnych, przekrojowych analiz biznesowych. Dzięki temu łatwo ocenić rentowność sprzedaży, marż, rotacji na magazynie czy efektywności pracy handlowców oraz sprzedaży w poszczególnych regionach. Rozwiązania typu Business Intelligence nie zawsze mają swoją wersję przeglądarkową. Dlatego warto wybierać rozwiązania, które dają wam dostęp do analiz danych swojej firmy z dowolnego urządzenia i miejsca na ziemi. Tylko w ten sposób będziecie mogli szybko podejmować efektywne decyzje biznesowe oraz łatwo usprawniać poszczególne procesy w firmie.

Aplikacje mobilne i webowe

Samo oprogramowanie do zarządzanie przedsiębiorstwem klasy ERP to już za mało. Producenci tworzą coraz więcej różnorodnych aplikacji mobilnych oraz webowych, które wspierają bazową funkcjonalność systemu. Najlepszym przykładem może być aplikacja mobilna do prowadzenia sprzedaży przez pracowników terenowych. Innym rozwiązaniem, które często sprawdza się w firmach jest aplikacja mobilna dla serwisantów. W ten sposób Twoi pracownicy terenowi w łatwy sposób mogą połączyć się z firmą, sprawdzić posiadane produkty lub komponenty i wykonać zamówienie lub zlecenie serwisowe.

E-sklep zintegrowany z magazynem

oprogramowanie dostosowane do potrzeb

Prowadzisz sprzedaż stacjonarną lub poprzez dystrybutorów ale chcesz sprzedawać więcej do konsumentów końcowych? Sprzedaż online może być idealnym rozwiązaniem aby rozwinąć przychody i zyski swojego przedsiębiorstwa. Ciężko jest rozwijać przedsiębiorstwo tylko w oparciu o sprzedaż stacjonarną i regionalną. To dzięki Internetowy oraz sprzedaży w tym kanale firmy mogą docierać do coraz większego grona klientów. Mając system informatyczny w pełni zintegrowany z e-sklepem mamy łatwość w realizacji zamówień oraz porządku w gospodarce magazynowej

Wybierz i przetestuj rozwiązanie, które uwolni możliwości Twojej firmy

Chcesz poznać rozwiązanie informatyczne, które daje większość powyżej opisanych możliwości? Wypróbuj już dziś wersję demo systemu Comarch ERP Optima dostępną do pobrania poprzez stronę https://optima-demo.com.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here