Walentynki 2019 - modne fryzury

Piękna bielizna, olśniewająca sukienka, delikatny makijaż i naturalna fryzura to elementy stylizacji idealnej na randkę. Walentynki 2019 już za chwilę, dlatego warto wyruszyć na zakupy oraz zaplanować zmianę swojego wyglądu na ten ważny, romantyczny dzień. Walentynki są często nie tylko okazją do spotkania pierwszy raz w cztery oczy, ale także bywają dniem zaręczyn. Wiele pań chce się czuć tego dnia pięknie.

Przede wszystkim naturalność

Idealnie ułożone włosy nie są obowiązującym trendem na Walentynki 2019. Liczy się bowiem przede wszystkim naturalny wygląd pasemek. Silnie usztywnione włosy pospinane kilkunastoma wsuwkami lub mocno wygładzony koński ogon nie sprawdzi się tego dnia. Szykując włosy, warto sięgnąć po naturalne metody, które sprawią, że będą one układały się tak, jak tego oczekujemy, ale cechować je będzie miękkość i przyjemna struktura.

Proste, kręcone, falujące

Idealnie proste i błyszczące, mocno skręcone czy falujące włosy od dawna są w modzie, a przygotowując fryzurę, należy brać pod uwagę naturalne predyspozycje włosów. Jeśli na co dzień są proste i nie poddają się kręceniu, warto je wygładzić jeszcze bardziej. W tym celu wystarczy użyć prostownicy oraz pianki lub sprayu, czyli kosmetyków, które nabłyszczają, nawilżają włosy i chronią je przed szkodliwym działaniem gorącego urządzenia. Modne włosy proste muszą być idealnie gładkie. Warto zaczesać je na jedną stronę, a całą fryzurę lekko wzmocnić lakierem. 

Delikatne fale są bardzo romantyczne! Uzyskamy je za pomocą szerokich wałków nakręconych na wilgotne pasma. Włosy warto przed kręceniem pokryć równomiernie pianką utrwalającą, która sprawi, że uniosą się, a skręt przetrwa nawet kilkanaście godzin. Używając lokówki do kręcenia wyraźnych loków, stosujmy także pianki, przede wszystkim te, które chronią włosy przed działaniem wysokich temperatur. 

Naturalnie kręcone włosy wystarczy umyć, na lekko wysuszone nanieść piankę lub wosk modelujący i intensywnie ugniatać. Włosy falujące lub kręcone można pozostawić rozpuszczone, zwłaszcza gdy są długie. Takie zawsze są uwielbiane przez mężczyzn.

Romantyczne warkocze

Jeśli nie przepadasz za rozpuszczonymi włosami i wolisz mieć je pod kontrolą, użyj pianki utrwalającej i zapleć warkocz. Musi być on jednak luźny, z delikatnie wypuszczonymi kosmykami, przewiązany kokardą. Takie upięcie włosów będzie w tym roku hitem na randki 14 lutego! 

Umiejętne używanie kosmetyków do włosów

Współczesne kosmetyki do układania włosów mają podwójne zadanie: chronią włosy przed wysuszeniem oraz dodają naturalnego wyglądu każdej fryzurze. Na Walentynki warto wybierać te produkty, które dodają włosom objętości, unoszą je u podstawy i utrwalają, ale bez efektu sklejania. Znajdziemy takie w profesjonalnym w sklepie Primahair https://primahair.pl/. Każde pasmo powinno być miękkie, przyjemne w dotyku, powinno poruszać się swobodnie, a nie trwać w jednej pozycji. Lakiery typu strong, mocne żele i woski lepiej zachować na okazję, która wymaga kunsztownego upięcia. W przypadku fryzury na randkę liczy się efekt niewymuszonej elegancji. Włosy mają sprawiać wrażenie, jakby były uczesane szybko i bez zbędnego wysiłku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here