Przyznać trzeba, że sezon jesienno-zimowy jest dla nas tym, w którym raczej nie mamy ochoty na remonty, zmiany we wnętrzach czy też malowanie ścian. Skupiamy się na zupełnie innych kwestiach. Jednak gdy słońce zaczyna coraz mocniej przygrzewać, mamy ochotę na zmiany i metamorfozy. Jak się za to zabrać, by nie wydać fortuny i jednocześnie osiągnąć naprawdę spektakularne efekty Pora to sprawdzić!

Dodatki potrafią wiele zmienić!

Każdy z nas zapewne jest w stanie wyobrazić sobie wnętrze pozbawione jakichkolwiek elementów dekoracyjnych. Jest ono smutne, nijakie, brakuje mu czegoś, co sprawiłoby, że możemy je określić  jako stylowe. Efektu przytulności też z pewnością nie jesteśmy w nim stanie osiągnąć. Dlatego też warto postawić na odpowiednie dekoracje ścienne, które potrafią zdziałać istne cuda. Gdyby ktoś sądził, że tylko remont generalny i gruntowna zmiana wszystkich mebli mogłyby sprawić, że pomieszczenie będzie prezentowało się inaczej niż do tej pory, musi wiedzieć, że wcale tak nie jest, zaś „zagranie” dodatkami sprawdza się z powodzeniem. Jakie zatem elementy dekoracyjne warto byłoby wprowadzić do różnych rodzajów wnętrz?

By odmienić przestrzeń w idealny sposób!

Okazuje się, że w pokoju dziennym możemy zastosować na przykład nowoczesną fototapetę 3d, dzięki której będziemy mieć do czynienia z bardzo interesującą iluzją optyczną. Wszak w tym przypadku możemy na przykład mieć przeświadczenie, że przerażający egzotyczny lew znajduje się tuż obok nas, że wystarczy tylko zrobić krok, by znaleźć się na zaśnieżonym górskim szczycie albo też że możemy w mgnieniu oka znaleźć się na rajskiej wyspie tuż przy oceanie.

W przedpokoju warto zastosować model obrazu (albo też plakatu naściennego, bo świetnie się nadaje), który motywowałby nas, rozbawiał oraz wprawiał w znakomity nastrój. Tego typu egzemplarzy nie brakuje, projektanci bowiem starają się dać swoim klientom maksymalną ilość ciekawych, niebanalnych, pełnych uroku rozwiązań.

Jeśli chodzi zaś o wnętrze łazienkowe, jak najbardziej można zastosować w nim fototapetę przedstawiającą na przykład kroplę wody w powiększeniu, cudowny pejzaż albo też abstrakcyjne wzory. Dzięki nim bowiem na pewno branie prysznica lub kąpiel będą znacznie przyjemniejszymi.

W sypialnianej przestrzeni warto zaś postawić chociażby na stylową tapetę we wzory geometryczne. Jest to niezwykle trafiony pomysł na to, by wnętrze wyglądało niczym z katalogu wnętrzarskiego.

Pamiętajmy, że to, co znajduje się na naszych ścianach, jest szalenie istotne. Nie pozwólmy im zatem być nagimi i pozbawionymi stylu – niech wraz z nadejściem wiosny prezentują się iście zjawiskowo!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here