Wodoodporna maskara

Latem, kiedy temperatury mogą przekraczać 30 stopni, produkty, których używamy w codziennym makijażu, wystawiane są na próbę. Wilgotne powietrze może sprawić, że nałożone na twarz kosmetyki zaczną się rozpuszczać i nasz dopracowany look nie będzie już prezentował się nienagannie. Dlatego właśnie podczas ciepłych miesięcy warto rozważyć wodoodporną maskarę, taką jak Maybelline Sensational.

Wodoodporny tusz do rzęs – zalety stosowania

Żeby cieszyć się wyjątkową trwałością, do wodoodpornych kosmetyków dodawane są specjalne substancje, które sprawiają, że znacznie lepiej utrzymują się na skórze – niezależnie od temperatury czy innych czynników zewnętrznych. Są to zazwyczaj woski, polimery czy też roztwory żywicy. W związku z tym zmywanie ich przy pomocy wody czy też standardowych produktów może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Najlepsze do tego zadania będą preparaty dwufazowe na bazie olejków.

Choć demakijaż może być nieco trudniejszy, to jednak korzyści wypływające ze stosowania wodoodpornej maskary zdecydowanie to wynagradzają. Po nałożeniu jej na rzęsy mamy pewność, że niezależnie od pogody nasz makijaż oczu będzie wyglądał idealnie. Dodatkowo taki tusz posiada tłustą konsystencję, która ułatwia aplikację, a przy tym szybko wysycha, dzięki czemu unikniemy efektu pandy. Tuszowanie rzęs będzie zatem wyjątkowo proste i sprawne, nawet jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na wykonanie starannego makijażu.

Lash Sensational Maybelline – wodoodporny makijaż

Lash Sensational Maybelline w wersji wodoodpornej to jedna z propozycji tuszy, które doskonale sprawdzą się latem, podczas upałów. Maybelline Sensational posiada idealnie wyprofilowaną, silikonową szczoteczkę, która doskonale rozdziela rzęsy, dzięki czemu są podkreślone, ale nie sklejone.

Nawet jeśli nasze rzęsy są dość krótkie, maskara Lash Sensational Maybelline dokładnie je pokryje i uniesie od nasady, przez co będą wyraźniejsze. Unikalna formuła nie pozostawia grudek, za to jest odporna na wysokie temperatury czy wilgoć. Z Maybelline Sensational nasz letni makijaż będzie niezniszczalny – nawet przez kilkanaście godzin.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here