Wózki dziecięce

Zakup wózka dla dziecka to bardzo ważna decyzja. W końcu musi zapewniać maksymalne bezpieczeństwo i komfort, a także być przy tym atrakcyjny wizualnie i cenowo. W zależności od wieku dziecka oraz jego potrzeb, mogą się zaś sprawdzić nieco inne modele. Jakie typy wózków są najpopularniejsze i na jakie ich cechy należy zwrócić uwagę?

Gondola i wózki wielofunkcyjne

Noworodki i niemowlęta, które jeszcze samodzielnie nie siedzą, powinny być przewożone w specjalnie do tego przystosowanych wózkach głębokich, popularnie nazywanych gondolami. W takim wózku dziecko będzie czuło się wygodnie, jak też ważna jest tu ochronna przed warunkami atmosferycznymi (gwarantuje ją specjalna budka, w którą są wyposażone gondole). Ciekawym i chętnie wybieranym przez rodziców rozwiązaniem są zaś wózki wielofunkcyjne, a dokładniej wózki 2w1 lub 3w1. Posiadają one różne rodzaje siedzisk, które mocuje się do tej samej ramy. Wózek 2w1 zawiera w zestawie gondolę i siedzisko spacerowe, a 3w1 dodatkowo fotelik samochodowy. Kupno całego zestawu często jest dużo bardziej ekonomiczne i na pewno wygodniejsze. Gdzie szukać takich wózków? Ich duży wybór posiada https://sklepmati.pl/115-wozki. Wszystkie dostępne tam produkty cechuje wysoka jakość – żaden nie znalazł się w tym sklepie przypadkowo.

Spacerówka – na co dzień i w podróży

Dzieci rosną bardzo szybko, a wtedy nadchodzi moment, kiedy maluch musi przesiąść się do spacerówki. Jest to wózek, z którego pociechy korzystają najdłużej – często do 3-4 roku życia. Spacerówka pomoże w sprawnym przemieszczaniu się, dłuższych i krótszych spacerach, zakupach, a także dalszych wyjazdach. Podczas wyboru spacerówki warto zwrócić uwagę na łatwość jej składania. SklepMati.pl oferuje m.in. wózki spacerowe, które rozkłada się jedną ręką, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca (idealne na podróż). Różne wersje kolorystyczne i rodzaje spacerówek sprawiają zaś, że każdy znajdzie tu coś idealnego dla swojego dziecka. Udogodnienia, jakie można znaleźć w dostępnych tam wózkach to m.in. osłona przeciwdeszczowa, torba lub kosz na drobiazgi, moskitiera oraz parasol. A co, jeśli szuka się wózka dla bliźniaków? Tu także warto sprawdzić asortyment tego sklepu. Specjalne wózki dla bliźniąt umożliwią komfortowe przewożenie dwójki maluchów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here