Polacy coraz chętniej korzystają z wypożyczalni samochodów, szczególnie jeśli planują rodzinny wyjazd, czeka ich służbowa delegacja lub po prostu ich obecne auto zaczyna odmawiać posłuszeństwa. W większości polskich miast spotkać można wiele firm, które oferują usługi wynajmu aut. Gdzie w Gdańsku warto wypożyczyć samochód?

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio ma w Gdańsku dwa oddziały. Pierwszy z nich zlokalizowany jest w samym centrum miasta, zaraz przy Dworcu PKP, drugi mieści się przy lotnisku Gdańsk – Rębiechowo. Wypożyczyć samochód można przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Możliwe jest to dzięki specjalnej infolinii lub e-mailom, które są obsługiwane od 8:00 do 23:00 każdego dnia. W Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio dostępne są różne marki pojazdów takie jak Toyota, Ford, Skoda czy BMW (więcej modeli znajdziemy na www.wypozyczalnia-aut24.pl/wynajem-samochodow-gdansk/). Wynająć auto może osoba, która ukończyła 21 lat i posiada prawo jazdy od co najmniej roku.

Wypożyczalnia Samochodów Car Net

Wypożyczalnia Samochodów Car Net znajduje się przy ul. Załogowej 2-6 w Gdańsku, w dzielnicy Letnica. Flota wyposażona jest w nowe, stale sprawdzane pod względem technicznym, auta, takie jak Mercedes, Audi, Volvo, Lexus, Mazda, Seat, Toyota i wiele innych. W wypożyczalni możliwy jest zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. Co bardzo istotne, nie ma limitu kilometrów. Można też skorzystać z wielu promocji, które wiążą się na przykład z rezerwacją samochodu online.

Express Auto

Wypożyczalnia Express Auto znajduje się przy ul. Heweliusza 15 w Gdańsku. Samochody można wynająć zarówno telefonicznie, jak i przez Internet. W wypożyczalni jest bogato wyposażona, nowoczesna flota, w której znaleźć można samochody marki Toyota, Citroen, Fiat, Hyundai, Peugeot, Mazda, Renault i wiele innych. Express Auto oferuje profesjonalną obsługę klienta, pełne ubezpieczenie, niskie ceny i rabaty dla stałych klientów.

AMS Rent

AMS Rent zlokalizowana jest przy ul. Jaśkowa Dolina 81 w Gdańsku. W ofercie znaleźć można wynajem krótkoterminowy (nawet na 1 – 3 dni), jak i długoterminowy (na miesiące). Wypożyczalnia może pochwalić się świetnie wyposażoną flotą, w której są samochody klasy A, B, C, a nawet SUV. Wynająć możemy auta marki Toyota, Peugeot, Hyundai, Ford, Citroen i wiele innych. Skontaktować się z wypożyczalnią można przez telefon, e-maila, formularz internetowy lub osobiście, w siedzibie firmy.

RENTMAXI

Wypożyczalnia RENTMAXI położona jest przy ul. Słowackiego 83 w Gdańsku. W ofercie firmy znaleźć można wynajem krótkoterminowy i długoterminowy. Wszystkie auta są dokładnie sprawdzane pod kątem technicznym, co gwarantuje ich bezpieczeństwo. Flota składa się z samochodów marek Toyota, Opel, Peugeot, Renault, Hyundai, Skoda czy Nissan. W RENTMAXI nie ma ukrytych kosztów przygotowawczych i obowiązują niskie stawki dobowe. Ponadto, na terenie Gdańska i lotniska samochody podstawiane są za darmo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here