W minionym tygodniu swoją działalność zainaugurowała pierwsza w mieście szkoła językowa dla wyjeżdżających do pracy zagranicą.

Placówka oferuje wyłącznie tego rodzaju kursy. Wszyscy chętni mogą się w niej uczyć angielskiego, niemieckiego, holenderskiego i francuskiego. Języków państw do których wyjeżdżamy pracować najczęściej.
Kursy podzielono także na grupy branżowe. Odpowiednie szkolenie dla siebie, znajdą zatem pielęgniarki, budowlańcy i opiekunki osób starszych ale także sprzedawcy i planujący zatrudnienie w grupach sprzątających oraz magazynach i hurtowniach.

Podkreślić należy, że szkoła pierwsza wprowadza całkiem nowatorskie rozwiązanie. W trakcie kursów zajęcia praktyczne, oprócz wykwalifikowanych lektorów, poprowadzą również osoby, które wcześniej wyjechały do pracy i podzielą się swoimi spostrzeżeniami. Zwrócą uwagę na to, które zwroty i słówka są najbardziej potrzebne i bez których trudno się obejść. We współpracy z nimi przygotowane zostały również specjalistyczne mini-rozmówki, które na pewno przydadzą się w trudnych momentach. Wliczone są w cenę kursu.

Intensywne szkolenie trwa dwa miesiące i kończy się egzaminem. Gwarantujemy naukę w małych grupach, uczestników dzielimy także na grupy wiekowe.

Właściciele szkoły zapewniają, że są gotowi – w miarę potrzeb – na utworzenie kolejnych grup branżowych.
Rozumiejąc trudną sytuację materialną uczniów wprowadzono możliwość opłat ratalnych, a także zaciągnięcia niskooprocentowanego kredytu ze współpracującym bankiem.

ttools.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułKariera – trudny wybór
Następny artykułPompa szlamowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here