koszulka z nadrukami

Każdy z nas ma swój indywidualny styl. Dzięki niemu wyrażamy siebie, czujemy się oryginalnie oraz swobodnie. Chyba każdy dąży do tego, aby ich wizerunek był spójny z charakterem. Dodatkowym bodźcem jest chęć wyróżnienia się z tłumu. Dziś to o wiele prostsze, niż kiedyś. Możemy bowiem w pełni modyfikować noszoną odzież i dopasowywać ją do swoich potrzeb. Wystarczy uwolnić kreatywność!

To pomysł, który cieszy się ogromną popularnością, ponieważ łączy wiele korzyści. Klienci mogą samodzielnie dobrać napis, stworzyć sentencję lub grafikę albo zdjęcie, które ma trafić na odzież. Zazwyczaj wybór pada na zabawne obrazki, humorystyczne napisy lub teksty motywujące. Po rozwiązanie sięgają też zawodowi sportowcy, którzy przygotowują koszulki z własnym logo, grafiką czy po prostu – imieniem oraz nazwiskiem, bądź ksywą. Decydują się na to też kluby i nieformalne grupy sportowe. Wszystko po to, aby zwiększyć rozpoznawalność i budować poczucie wspólnoty oraz przynależności.

Obudź w sobie artystę

Samodzielne projektowanie koszulki https://www.123koszulki.pl/ może być czynnością bardzo satysfakcjonującą. Zyskujesz bowiem szansę na pełne wyrażenie siebie. Pod każdym kątem. Możesz je w pełni dostosować do swoich oczekiwań, wybrać kolor t-shirtu, typ nadruku, ale przede wszystkim to, co ma się na nim znaleźć. Pamiętaj, że jeśli chcesz, aby koszulki długo Ci służyły, lepiej jest stawiać na dobrej jakości materiały, dostosowane też do konkretnych potrzeb. Do uprawiania sportu będziesz potrzebować innych tkanin, niż do t-shirtu noszonego na co dzień. Niezwykle istotną kwestią jest też fason. Na rynku dostępne są zarówno proste tzw. kwadraciaki, ale też te taliowane, dopasowane do sylwetki.

Wybierz więc grafikę, która ma trafić na Twoją koszulkę. Zdecyduj o tym, czy chcesz aby znalazła się na piersi, czy może na plecach. Ma być kolorowa, monochromatyczna czy czarno-biała? Będzie bardzo skomplikowana, czy może prosta? A może będzie to jakiś napis? To wszystko ma znaczenie również dla późniejszego wyboru techniki wydruku. Poczuj się jak prawdziwy projektant mody, który tworzy coś ważnego i wartościowego. Koszulka ma bowiem reprezentować Ciebie, Twoją estetykę, wrażliwość i poczucie humoru.

Wzór, tkanina, a technika wydruku

Firmy, działające na rynku oferują kilka metod wydruku. Jedne są trwalsze, inne nie do końca. Dlatego warto wybrać przedsiębiorstwo, które oferuje dobrej jakości nadruki. Taka jest firma 123 Koszulki. Znajdziesz tam trzy metody wykonywania nadruków, dostosowane do różnych potrzeb. W zależności od Twoich wymagań i oczekiwań, możesz wybrać jedną z nich.

  • Sitodruk – to metoda polegająca na naniesieniu wzoru na specjalne sito i odbicie go na koszulce. To prosta technika, która pozwala na przygotowanie wielu koszulek, w krótkim czasie. Opłacalna, jeśli potrzebujesz wielu t-shirtów i ich kolor nie ma znaczenia.
  • Druk cyfrowy DTG – to coś dla osób, które przykładają wagę do szczegółów. Metoda pozwala na przygotowanie dobrej jakości wydruków, z dbałością o szczegóły oraz żywe barwy.
  • Druk Sublimacyjny – stosowany przede wszystkim na odzieży sportowej tzw. „oddychającej”. Farba przenika w głąb włókien, na stałe spajając się z tkaniną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here