Zdrowie mamy tylko jedno, a więc warto o nie dbać. Wystarczy zmienić kilka swoich nawyków żywieniowych, aby po kilku dniach zobaczyć znaczącą różnicę. Jako, że lato tuż, tuż trzeba mieć na prawdę silną wolę, by móc zrzucić jeszcze nadprogramowe kilogramy.
Podstawą sukcesu jest odpowiednio zbilansowana dieta. Pomijam tu temat głodówki, która jest kompletnym nieporozumieniem. Nie należy za bardzo też wierzyć w diety ogólnodostępne w internecie. Każdy powinien mieć ułożony sposób żywienia przez dietetyka, uwzględniając przy tym rodzaj aktywności fizycznej wykonywanej podczas całego dnia, przebyte i obecne choroby, czy też ćwiczenia, które wykonujemy w domu/siłowni.
Od siebie dodając mogę tylko dodać, że z diety należy wyeliminować słodycze. Pieczywo i makarony tak, ale tylko pełnoziarniste. Otręby na smukłą sylwetkę – proszę bardzo! Rynek jest bardzo bogaty, jeżeli chodzi o produkty dla osób dbających o linię.
Codziennym rytuałem powinno stać się picie na czczo przegotowanej, letniej wody z cytryną. Nie od dziś wiadomo, że cytryna w odchudzaniu odgrywa znaczącą rolę. Woda z cytryną na czczo dodaje energii, wspomaga odchudzanie i oczyszczanie organizmu z toksyn.
Osoby dbające o linię, czy zajmujące się zawodowo fitnessem powinny natomiast zwrócić uwagę na poliole. Co to są poliole? Inaczej mówiąc: naturalne słodziki. Są składnikiem batonów sportowych, jak i innej żywności funkcjonalnej. Przeznaczone głównie dla tych, którzy mimo wszystko nie mają silnej woli, aby całkowicie zrezygnować ze słodyczy. To taki zdrowszy zamiennik, co nie oznacza, iż możemy je jeść w nadmiarze.

http://sekundaminuta.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here