Kiwi to owoc bogaty w witaminę C, błonnik, luteinę oraz różnego rodzaju kwasy Omega-3. Zawiera więc składniki niezbędne do funkcjonowania naszego organizmu. Jaki jest dobry sposób na jedzenie kiwi? Przed spożyciem należy wykonać test uczuleniowy – szczególnie zalecany dla osób mających uczulenie na owoce z grupy bananów. Zaskakującym jest, iż skórka kiwi również nadaje się do spożycia. Jest bogata w antyoksydanty, należy jednak uprzednio ją umyć. Minusem takiego zabiegu jest przyjęcie chemii znajdującej się na owocu, której nie mamy możliwości pozbyć się podczas profilaktycznego mycia owocu. Już same pestki mogą okazać się zbawienne – zawierają aż osiem form witaminy E!
Ananas dla mężczyzn – właściwości
Równie popularnym owocem jest ananas. Smakuje wspaniale, a jego skład jest również godny uwagi. Zawiera duże ilości magnezu, miedzi i biotyny. Oprócz tego dostarcza witamin wpływających na krążenie krwi, a co za tym idzie, zwiększa potencję i popęd płciowy. Powszechnie znana jest teoria o wpływie ananasów na smak spermy. I choć jest ona słuszna, to należy pamiętać, że smak i zapach nasienia zależą od stanu zdrowia mężczyzny, jego diety i aktywności fizycznej. Należałoby więc zadbać o wszystkie te trzy walory, ograniczyć popularne napoje energetyczne, alkohol i papierosy.
Badania USG opierają się na wykorzystaniu ultradźwięków, są bezbolesne i trwają około 15 minut. USG piersi to jedno z najważniejszych badań profilaktycznych. Często jest kluczowe w wykryciu zmian nowotworowych. Warto wspomnieć, iż ultrasonografia pomaga wykryć takie zmiany w piersiach, których często nie wykazuje mammografia. W którym dniu cyklu robić USG piersi? Szacuje się, że najpewniejsze są dni od 4 do 10, ponieważ po tym czasie objętość wody w piersiach wzrasta, przez co wyniki badania mogą zostać zamazane, a badanie określone jako nieprawidłowe.

http://www.rzeczyrozne.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here