najlepsze filmy na zimę
fot. Pexels.com

W tym roku zastała nas prawdziwa biała zima – duże śnieżne zaspy i silne mrozy nie zachęcają do spędzania czasu na zewnątrz. W tym czasie warto zostać w domu, zrobić sobie kubek gorącej herbaty i obejrzeć jeden z proponowanych przez nas filmów.

Przeczytaj też: http://www.blondeworld.pl/filmy-na-zime/

Filmy komediowe zimową porą

Zima to zimny i ponury okres. Warto w tym czasie dać sobie powód do uśmiechu, oglądając jedną z poniższych komedii.

  • 7 uczuć – polska komedia, w której główny bohater wraca do czasów dzieciństwa, aby odbudować przeszłość. Film jest pełen niedorzecznego humoru i obrazów typowych dla Polski.
  • Pokochaj, poślub, powtórz – komedia pomysłem przypominająca film „Dzień Świstaka”. Główny bohater w kółko przeżywa ślub swojej siostry, podczas którego próbuje ugasić niejeden palący problem.
  • Faceci w czerni – kultowy film, który skradł serce niejednego fana filmów science fiction i kosmitów. Seria 3 filmów dostarcza dużej dawki czarnego humoru.

Filmy familijne dobre na zimę

Nie ma to jak spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie. Podczas zimowego popołudnia można zacisnąć więzi z najmłodszymi, oglądając jeden z poniższych filmów familijnych.

  • Kraina lodu – animacja, która przypadnie do gustu także dorosłym. Interesujący bohaterzy, przepiękna grafika i przyprawiająca o ciarki muzyka sprawią, że seans spotka się z dużym entuzjazmem naszych pociech.
  • Coco – bajka porusza życiowe problemy w świecie kolorowej krainy umarłych.
  • Pingwiny z Madagaskaru: Misja świąteczna – film familijny dla wielbicieli animacji Madagaskar. Bajka opowiada o pingwinach próbujących pomóc swojemu koledze z drużyny, który ma stać się żywym świątecznym prezentem.

 Filmy romantyczne podczas zimy

Zimowe wieczory sprzyjają romantycznym uniesieniom. Poniżej przedstawiamy udane propozycje filmów romantycznych.

  • Oświadczyny po irlandzku – główna bohaterka postanawia wybrać się ze Stanów Zjednoczonych do dalekiej Irlandii, aby zgodnie z tamtejszą tradycją oświadczyć się swojemu narzeczonemu.
  • Listy do M. – seria filmów świątecznych pełnych miłosnych perypetii. Jest to propozycja filmowa, która jest gwarancją udanego wieczoru z partnerem.

Zobacz także: http://www.bazanciarnia.pl/propozycje-filmowe-dla-kobiet-dostepne-w-serwisach-vod/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here