fotolia.com, 190974376 | Autor: beeboys

Moment oświadczyn to bez wątpienia wyjątkowa i niezapomniana chwila dla każdej pary zakochanych. Wyznanie, że chce się spędzić ze swoją wybranką resztę życia może być stresującą chwilą, która nierzadko poprzedzona jest wieloma tygodniami przygotowań oraz planowania.

Wiele mężczyzn stresuje się zarówno rozważając miejsce oświadczyn oraz nabywając pierścionek zaręczynowy. Aby był on strzałem w dziesiątkę, warto postawić na ponadczasową klasykę, jaką są złote pierścionki zaręczynowe.  

Decydując się na zakup pierścionka zaręczynowego warto zadać sobie kilka podstawowych pytań, tak, by biżuteria ta wpasowała się w gusta naszej wybranki. Poza walorami estetycznymi, jedną z ważniejszych kwestii jest oczywiście sam jego rozmiar. Jest to kwestia najbardziej problematyczna, jednakże istnieje kilka sposobów na to, by mieć pewność, że nabyta biżuteria będzie dopasowana do palca ukochanej. W przypadku gdy nosi ona pierścionki na co dzień, wówczas mamy ułatwione zadanie. Wystarczy bowiem niepostrzeżenie wziąć ten noszony na palcu serdecznym i udać się do jubilera. Jeżeli nasza wybranka nie nosi na co dzień tego typu biżuterii, wówczas warto porozmawiać z jej najbliższymi przyjaciółkami – być może one będą w stanie coś doradzić.

Wybierz ponadczasowe złoto

Nie bez znaczenia jest również metal, z którego wykonana została tego typu biżuteria. Jego wybór bardzo często sprawia panom wiele problemu, jednakże możliwości jest kilka. Ponadczasowym i bardzo eleganckim pierścionkiem jest ten wykonany z klasycznego, żółtego złota. Jest to metal, który nigdy nie wyjdzie z mody, co oznacza, że będzie on prezentował się doskonale dziś, jak i za wiele lat. Metal ten z pewnością będzie odpowiadał powadze sytuacji i jest to bezpieczne oraz sprawdzone rozwiązanie.

Warto również wspomnieć, że biżuteria wykonana ze złota jest niezwykle trwała, co w przypadku pierścionków zaręczynowych jest kwestią niezwykle istotną. Co jednak zrobić, gdy nasza wybranka nie nosi na co dzień biżuterii w kolorze żółtego złota? Wówczas dobrym pomysłem będzie rozważenie zakupu pierścionka do produkcji którego użyto białe złoto. Jest ono równie trwałe i prezentuje się niezwykle elegancko. Dla wielbicielek ekstrawagancji oraz niebanalnych rozwiązań strzałem w dziesiątkę może okazać się wybór złota różowego, które ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularne.

Warto również wiedzieć, że noszenie złotej biżuterii ma wiele zalet:
-metal ten jest hipoalergiczny, co oznacza, że nie będzie on wywoływać skórnych alergii
-złota biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentować się elegancko
-doskonale będzie komponować się z ubraniami niemalże we wszystkich kolorach oraz stylach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here