Zmień pracę na partnerstwo z trybem franczyzowym

Nowe realia wymagają odpowiednich decyzji finansowych. Ulokuj swoje środki w dochodowym sektorze i rozwijaj własne umiejętności – franczyza gwarantuje Ci wsparcie i infrastrukturę.

Czy rok 2020 będzie rokiem podejmowania nowych decyzji finansowych?

Na świecie panuje kryzys, który może być znacznie gorszy w skutkach niż dotychczasowe, powojenne upadki gospodarek. Spowodowany jest on przez pandemię, która zamroziła wiele sektorów i przyczynia się do pogłębiania długu publicznego oraz indywidualnych zobowiązań. Dlatego tak wielu Polaków szuka szansy na wyjście z zarobkowego impasu i rozpoczęcie działalności w nowych sektorach. Uwaga wielu koncentruje się na lokalach franczyzowych. Kuszą one niskim progiem wejścia – już od kilku tysięcy złotych, wysokimi zarobkami, rzędu 16 000 złotych netto na start (Żabka – franczyza w ramach tegorocznej promocji) oraz ogromnymi możliwościami zdobycia wiedzy, która przyda się nie tylko podczas budowania kolejnych lokali franczyzowych, ale własnych interesów. Nowe sposoby zarabiania pieniędzy przyciągają szerokie grono zainteresowanych. Dlatego warto poznać korzyści płynące ze współpracy franczyzowej i to, jakie one mają znaczenie dla kryzysu. Niech przykładem na udowodnienie tego, że taki biznes w Polsce ma sens, będzie franczyza – Żabka.

Franczyza Żabka – opinie 2020 – szansa na zarobek w dobie kryzysu

Działalność franczyzowa w ramach sieci Żabka może być dla nas doskonałym sposobem na zarobienie sporych pieniędzy i zdobycie doświadczenia. Przeanalizujmy jednak możliwości:

  • Franczyza Żabka – szansa na zdobycie doświadczenia. Po kryzysie wzrośnie znaczenie zdobytych przez nas umiejętności. Działalność w ramach franczyzy to sposób na wysokie kwalifikacje, które będą liczyć się podczas kandydowania na stanowiska wysokodochodowe. Jeśli zostaniemy w sieci Żabka, możemy jeszcze lepiej zarządzać lokalem i osiągać lepsze rezultaty finansowe, co będzie premiowane.
  • Stabilny zarobek, niski wkład własny. Franczyza w obrębie firmy Żabka to szansa na stabilny dochód, na który nie mielibyśmy szans w przypadku własnej działalności. Co więcej, nie musimy inwestować zarobionych pieniędzy w drogie kampanie marketingowe. Sam wkład własny to zaledwie 5000 złotych.
  • Rozpoznawalność – na brak klientów i ich zaufanie nie będziesz narzekać. Nie musisz budować marki, wystarczy szyld, który zna 97% polskich konsumentów. Żabka obecna jest w wielu miastach Polski, a jej asortyment kojarzy znaczna część mieszkańców naszego kraju. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie pośród licznych towarów.

Franczyza Żabka – opinie 2020 – potrzebujemy sklepów tego typu w przestrzeni publicznej

Popularną opinią jest to, że niektóre markety powinny być otwarte w niedzielę. Jednak prawo nie zezwala na działalność większości z nich. Żabka to punkty usługowe, które świadczą również obsługę paczek kurierskich i listów. Istotną rolę w funkcjonowaniu placówek Żabka pełni także Żabka Cafe. Dzięki szerokiej gamie usług możemy liczyć na stabilną grupę klientów, którzy będą cenić sobie unikatowy asortyment i możliwość zrobienia szybkich zakupów.

Czy warto podejmować działalność franczyzową z Żabką? Firma cieszy się renomą i oferuje sprawdzony model biznesowy. Dysponuje ona stabilną siecią dostaw oraz infrastrukturą logistyczno-techniczną, która wspiera sprawne funkcjonowanie marketów. Jednak pamiętajmy o tym, że jest to praca dla osób, które wykazują się własną inicjatywą, chcą się rozwijać i szukać najlepszych rozwiązań. Jeśli nie należymy do tego grona, aktualna sytuacja rynkowa może w nas szczególnie ugodzić. Natomiast jeśli chcemy spróbować czegoś nowego i postawić na wysokie zarobki – warto może rozważyć taką opcję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here