Lodówka Samsung Rs51k57h02c. To, czego szukasz

Lodówka musi być sprzętem niezawodnym i na lata. To przecież od niej w dużej mierze zależy nasze samopoczucie. To, w jaki sposób przechowywane są produkty spożywcze, jest bardzo istotne dla naszego zdrowia. I dlatego właśnie chcemy zarekomendować wam lodówkę Samsung Rs51k57h02c, szczególnie że została ona stworzona po to, by utrzymywać świeżość.

Lodówka Rs51k57h02c. Zdrowie dzięki technologii

Lodówka Samsung Rs51k57h02c dba o nasze zdrowie. Jest dobrym wyborem, co bez trudu można to udowodnić. Chłodziarka ta jest zaawansowana technologicznie. System Twin Cooling zapewnia niezależny nawiew zimnego powietrza, zarówno do lodówki, jak i do zamrażarki. Powietrze w obydwu komorach ma odpowiednią wilgoć, co oznacza właściwe warunki do przechowywania żywności. Jedzenie dłużej zachowuje swoją jakość. Natomiast system No Frost wymusza nieustanny obieg zimnego powietrza w lodówce i usuwa z niej wilgoć. Gromadzi się ona na parowniku, za tylną ścianką, gdzie zmienia się w lód, który pod wpływem działania grzałki topnieje i zostaje odparowany na zewnątrz. Wszystko odbywa się automatycznie, bez naszego udziału. W związku z tym odmrażanie, które zabierało dużo czasu i sił oraz narażało żywność na zepsucie, mamy tu z głowy. Chłodziarka Rs51k57h02c została wyposażona także w system Multi Flow. To technologia licznych otworów na wysokości każdej półki, które wdmuchują do wnętrza urządzenia zimne powietrze. Jaką korzyść dzięki temu otrzymujemy? Lodówka ma stabilne i równomierne chłodzenie, a powrót do prawidłowej temperatury po jej otwarciu jest przyśpieszony, co bezpośrednio przekłada się na świeżość żywności, którą przechowujemy.

Model Rs51k57h02c warto również docenić za energooszczędne oświetlenie LED. Światło jest jaśniejsze i jednocześnie emituje mniej ciepła, więc nie dochodzi do wzrostu temperatury wewnątrz chłodziarki. Każdy kąt lodówki jest dokładnie oświetlony, dlatego szybciej, ekologiczniej i ekonomiczniej możemy zaspokoić nasz apetyt.

Przechowywanie warzyw i owoców

Urządzenie, o którym mowa, jest też bardzo użytkowe. Warzywa i owoce mają odpowiednią przestrzeń. W pojemnej szufladzie zmieścić można arbuza, a nawet dynię. Tym bardziej że szuflada Big Box wysuwa się w całości. Ma też otwieraną pokrywę, dzięki której owoce i warzywa dłużej zachowują świeżość. Chłodziarka zawiera także wyjmowaną tacę, którą można umieścić na dowolnej wysokości. Sama taca jest zaś dobra do podawania potraw. Ewentualnie można ją wykorzystać jako powłokę antypoślizgową innej półki. I to jeszcze nie wszystko, bowiem Samsung pomyślał też o szerokiej i głębokiej półce na drzwiach. Bez problemu postawimy w tym miejscu duże kartony mleka lub soku albo dwa rzędy napojów w puszkach i butelkach.

Poza tym, szczególnie latem, docenimy inną cechę tego sprzętu, a mianowicie dyspozytor wody i lodu z wysokim podajnikiem. Woda jest przefiltrowana i świeża, a jeśli konieczna będzie wymiana filtra, urządzenie samo to zasygnalizuje. Bez wątpienia mamy tu do czynienia ze sprzętem, który warto mieć w swoim domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here