Już 16 maja o g. 9:00 w nowo powstającym centrum handlowym Forum Gdańsk otworzy się drugi w mieście sklep TK Maxx. Pod jednym dachem na klientów czekać będą skarby od znanych marek w sześciu działach tematycznych: moda damska, moda męska, akcesoria, obuwie, produkty dla domu oraz produkty dla dzieci! Wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Dzięki dostawom aż kilka razy w tygodniu, mieszkańcy Gdańska i okolic będą mieli okazję upolować perełki podczas każdej wizyty w TK Maxx! Dzień wielkiego otwarcia wypełnią również liczne atrakcje oraz konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

Lokalizacja drugiego sklepu TK Maxx w Gdańsku otwiera przed mieszkańcami okolic nowe, szalone możliwości. Już wkrótce klienci, polujący na wyjątkowe perełki, będą mieli szansę skompletować wymarzoną wiosenno-letnią garderobę. Na sklepowych półkach znajdą m.in. zwiewne sukienki w kwieciste wzory, słomiane kapelusze, torby na każdą okazję (kopertówki, plecaki, walizki, kosmetyczki w każdym rozmiarze, walizki, plecaki podróżne), a także sportowe bluzy czy kolorowe plecaczki dla najmłodszych. W TK Maxx każdy znajdzie coś dla siebie!

Jak mówi Monika Wojciechowska, kierownik sklepu TK Maxx w Gdańsku:

„Już odliczamy dni do wielkiego otwarcia drugiego sklepu TK Maxx w Gdańsku! Nie możemy się doczekać reakcji naszych klientów, kiedy zobaczą sześć wyjątkowych działów tematycznych z perełkami od znanych marek w okazyjnych cenach! Każda wizyta w naszym sklepie to szansa na upolowanie skarbów, dzięki dostawom nowych produktów, które trafiają do nas aż kilka razy w tygodniu!”

Dzień otwarcia nowego sklepu TK Maxx to również wiele atrakcji, m.in. konkurs „HELLO Czerwony Wieszak”, który polega na znalezieniu ukrytych na terenie sklepu 29 wieszaków w różnych kolorach: 25 srebrnych, 3 złotych i 1 czerwonego. Każdy kolor odpowiada innej wartości karty upominkowej na zakupy w TK Maxx. Będą to odpowiednio: 100, 500 oraz aż 700 złotych! Wierni fani brytyjskiej sieci  będą mieli również okazję sprawdzić swoją wiedzę o TK Maxx w konkursie „Szklana Kula”. Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na 3 pytania, aby wygrać kartę upominkową o wartości 15 zł!

O TK Maxx:

TK Maxx to sieć sklepów, oferująca szeroki wybór ubrań damskich, męskich, dziecięcych oraz butów, akcesoriów i dodatków dla domu modnych marek – wszystko w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Koncepcja firmy opiera się na unikatowym modelu off-price, który polega na sprzedaży produktów znanych marek i projektantów po okazyjnych cenach. W odróżnieniu od innych sklepów, które zaopatrują się w dostawy kilka razy do roku, TK Maxx uzupełnia asortyment aż kilka razy w tygodniu. Dzieje się to za sprawą kupców, którzy codziennie dokonują zakupu najwyższej jakości produktów z aktualnych kolekcji projektantów na całym świecie. Tylko niewielki procent nabywanych artykułów pochodzi z minionych kolekcji. TK Maxx jest własnością spółki TJX Europe, a spółką macierzystą jest TJX Companies, Inc. Więcej informacji o TK Maxx: www.tkmaxx.pl

// Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here