środki czystości

Czyste miejsce pracy jest podstawową kwestią, którą powinniśmy zapewnić. Czysta firma buduje nasz dobry wizerunek, oraz może wpływać na lepsze samopoczucie pracowników, co przekłada się na ich produktywność. Dlatego warto zainwestować w profesjonalne środki czystości dla naszej firmy. Różne środowiska pracy będą wymagały użycia różnego rodzaju chemii czyszczącej. Jakie są niezbędne środki czyszczące dla firmy?

Maty wejściowe i wycieraczki – zabezpieczenie przed brudem

Wycieraczki oraz maty wejściowe to podstawowe zabezpieczenie przed wnoszeniem niechcianego brudu i błota na obuwiu. Dzięki nim możemy znacząco wpłynąć na czystość podłóg w naszej firmie. Dobra wycieraczka ograniczy także częstotliwość mycia podłogi, co w ogólnym rozrachunku ograniczy także zużycie chemii do czyszczenia podłóg. W ofercie sklepu z środkami czystości HD Plus, znaleźć możemy wycieraczki o różnych rodzajach powierzchni. Profile wypełniane są najczęściej szczotką, gumą lub specjalną matą Arcos. Istnieją także wersje mieszane. Warto zapytać doradcę sklepu, jaka wycieraczka będzie odpowiednia dla naszej firmy, możemy to zrobić na stronie https://hdplus.pl/.

Środki czystości do łazienki w firmie

Oprócz standardowej chemii do czyszczenia podłóg i toalet, warto zadbać o odpowiednie wyposażenie łazienek w naszej firmie. Bardzo wygodnym rozwiązaniem są dozowniki do mydła przy umywalkach, według naszych upodobań mogą to być dozowniki mydła w płynie lub w pianie. Dzięki nim, nie musimy stawiać przy umywalce typowego pojemniczka z mydłem, przez co zaoszczędzimy miejsca przy umywalce. Podstawą musi być także możliwość wysuszenia rąk po myciu. Popularnym rozwiązaniem są suszarki do rąk, które do pracy potrzebują jedynie podłączenia do prądu. Jeśli jednak obawiamy się dźwięku suszarki, możemy wybrać dozowniki z ręcznikami papierowymi. Te dzielą się na składane i w rolce. Warto pamiętać o regularnym uzupełnianiu ręczników w dozowniku.

Pasty BHP i żele do mycia silnie zabrudzonych rąk

Jeśli w naszej firmie praca odbywa się w silnie brudzącym środowisku, powinniśmy zaopatrzyć łazienki również w pastę BHP lub żel do mycia silnie zabrudzonych rąk. Takie produkty mają w swoim składzie środek ścierny, który znacznie ułatwia usuwanie zabrudzeń ze skóry. Są to środki silnie nawilżające, dzięki czemu pomagają regenerować dłonie. Rozwiązania te są idealne dla wszelkiego rodzaju fabryk, warsztatów mechaniki pojazdowej, oraz wszędzie gdzie dłonie są narażone na smary lub mocne zabrudzenia. Zobacz ofertę profesjonalnych past BHP i żeli do mycia skóry.

Detergenty do sprzątania firmy

Oprócz wygodnego wyposażenia łazienek oraz zabezpieczenia prze zanieczyszczeniami z zewnątrz powinniśmy posiadać odpowiednie środki i sprzęt do mycia podłóg oraz szyb. Dzięki regularnym porządkom zachowamy estetyczny wygląd firmy a także uchronimy się przed insektami lubiącymi brudne środowisko. Zastosowanie profesjonalnego sprzętu czyszczącego sprawi, że sam proces będzie przebiegał szybko i sprawnie, przez co zaoszczędzimy wielu niedogodności.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here