Pomoc dla frankowiczów w Gdańsku

Pomoc dla frankowiczów jest nieoceniona zwłaszcza w sytuacji, gdy pragniemy skorzystać z fachowego spojrzenia na sprawę. Kompleksowe wsparcie otrzymamy w Gdańsku w przypadku zawarcia umowy kredytu waloryzowanego kursem franka szwajcarskiego. Na jaką pomoc możemy liczyć? Jakie rozwiązanie wybrać? O tym szerzej na stronie https://www.stop-frank.pl/ i w dalszej części artykułu.

Konsultacja telefoniczna

Pierwszym krokiem jest konsultacja telefoniczna ze specjalistami, którzy udzielają pomocy frankowiczom. Nie zapominajmy o tym, że możemy z powodzeniem obniżyć swoje raty w przyszłości, a nawet powalczyć o uzyskanie nieoprocentowanego kredytu. Specjaliści doradzą nam, jak pozbyć się problemu ze sporym zadłużeniem oraz jakie działania możemy podjąć. Ponadto, skorzystać warto z bezpłatnej analizy umowy w ciągu jednego dnia. Przygotowana zostanie opinia wraz z wyliczeniami, co pozwoli podjąć odpowiednią decyzję opartą na faktach.

Postawmy na doświadczenie

Jeśli chcemy skorzystać z pomocy fachowca, poszukajmy doświadczonych osób, które działają w Gdańsku. Banki znajdują się w niełatwej sytuacji podczas sporów z frankowiczami, co w rezultacie prowadzi nawet do reklamacji. Klienci korzystający z pomocy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, które dotyczy:

  • oszacowania możliwych dla klienta korzyści, tak aby wiedzieć dokładnie, o co można walczyć,
  • profesjonalnej analizy całej umowy, jaka zawarta jest z bankiem, wskazując na niedozwolone zapisy,
  • efektów działań w postaci obniżenia rat nawet o 1/3 oraz wypracowania nowej umowy nieoprocentowanego kredytu,
  • unieważnienia umowy kredytowej z bankiem, co skutkuje zwrotem nadpłaconych kosztów i wykreśleniem wpisu do księgi wieczystej nieruchomości.

Skorzystanie z pomocy w Gdańsku w przypadku zaciągnięcia zobowiązania we frankach szwajcarskich jest dla wielu osób ostatnią deską ratunku. Nie zapominajmy o tym, że firmy specjalizujące się w takim doradztwie doskonale znają się na swojej pracy i uwzględniają potrzeby klienta na każdym etapie współpracy. Dzięki temu zyskujemy pewność, że możemy znaleźć wyjście z zadłużenia, w jakim się znaleźliśmy.

Artykuł uzupełniający zagadnienie pomocy frankowiczom: http://prawo-abc-rodziny.pl/odfrankowienie-kredytu-podstawowe-informacje/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here