Wiosna to pora roku, w której każdy z nas myśli o zbliżających się wakacjach, to także czas, w którym myślimy o odpoczynku, aby spędzić weekend w miejscu z dala od gwaru ulic i hałasu miasta, niedaleko od nas. Jest takie miejsce: w urokliwym zakątku Wielkopolski, 15 km od Poznania, przy drodze nr 11 w kierunku Piły. Zapraszamy do Ogrodu Przysmaków do Chludowa.

Do Państwa dyspozycji oddajemy: pokoje 1, 2, 3-osobowe, jadalnia połączona z salonem retro, piękny tras, darmowy parking, park.. Na wielkopolskiej wsi znajdą Państwo czas na wspólne spacery, odpoczynek relaks. Sprzyja temu atmosfera miejsca, stylowo urządzone wnętrza i piękna okolica… Spacery po okolicy sprzyjać będą nie tylko poprawie Państwa samopoczucia, ale także wzbogacą Państwa wiedzę o historii regionu. Bowiem w niewielkiej odległości od naszego hotelu znajduje się klasztor ojców Werbistów. Dla zmęczonych spacerami organizujemy przejażdżki wozem po okolicy.

Gwarantujemy, że pobyt w naszym hotelu będzie dla Państwa czasem odpoczynku i relaksu, ale także czasem spotkania z tradycją i historią Wielkopolski., My proponujemy Państwu spotkanie z tradycją, od kuchni”, gdyż w ofercie naszego menu znajdują się przede wszystkim bogate w smaki potrawy regionalne.
Zapraszamy bardzo serdecznie do naszego hotelu, gdzie czeka na Państwa rodzinna atmosfera, profesjonalna obsługa. Ogród Przysmaków to miejsce, gdzie: tradycja łączy się z nowoczesnością, gwar dzieci przenika się z ciszą.

http://www.turystykawsieci.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here