Każdy z nas posiada jakieś sekrety, niezależnie od wieku czy sytuacji życiowej. Jedne są błahostkami, na przykład preferowanie jakiegoś gatunku muzycznego, który jest przez wielu wyśmiewany czy oglądanie filmów erotycznych z udziałem postaci anime. Istnieją także sekrety, i to dotyczy tylko mężczyzn, takie jak problemy z erekcją. Mało kto chce o tym rozmawiać, gdyż nie podwyższa to pewności siebie, a do tego mężczyzna czuje się w pewien sposób bezużyteczny i mało pociągający. Dotyczy to wszystkich ludzi na świecie.

Ale dlaczego Polacy nie leczą zaburzeń erekcji? Może dlatego, że po prostu się wstydzą udać z tym do lekarza seksuologa. Może dlatego, że są po prostu niedoedukowani i nie wiedzą skąd to się może brać. Nie zawsze problem z erekcją leży po stronie „technicznej”. Owszem zdarzają się problemu hormonalne, ale one powodują często spadek libido, a erekcja w końcu wystąpi przy wyższym podnieceniu. Może też nastąpić tak zwane złamanie prącia na skutek niefortunnego wypadku, co też może w jakiś sposób powodować brak erekcji. Jednak to aspekty psychologiczne są przyczyną większości problemów mężczyzn. Wszyscy chcemy się podobać płci przeciwnej, mieć idealne ciała, atrakcyjne narządy płciowe. Niestety nie zawsze wszystko jest idealnie. Mężczyzna otyły, z wieloma krostami na twarzy i nieświeżym oddechem na pewno będzie posiadał niską samo ocenę, a jako że uprawia pewnie mało sportu poziom jego testosteronu będzie na tyle mały, że może powodować problemy z erekcją. Polacy jak każdy człowiek innych narodowości chciałby być idealny. Tak samo jest w przypadku pierwszego stosunku. Chcemy aby po rozebraniu się wywołać efekt „wow” u płci przeciwnej i czasami tak się tym stresujemy, że nasz organizm przechodzi w tryb obronny, powodując brak erekcji, a my dodatkowo się tym stresujemy i wszystko się zapętla.

Zatem Polacy nie leczą tych zaburzeń głównie ze względu na wstyd przez przyznaniem się lekarzowi w czym leży problem. Zamiast poprosić o pomoc specjalistów trujemy się przereklamowanymi lekami, które powodują jedynie skurczenie się zasobów naszego portfela pogłębiając nasze, i tak już zrujnowane samopoczucie i pewność siebie.

http://www.cowtoruniu.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here