Centrum Hurtowe Ptak. Najnowsza kolekcja odzieży już dostępna!

0
947

Zarówno w przypadku małych butików jak i większych sklepów odzieżowych stacjonarnych oraz online, ważnym jest znalezienie źródła zaopatrzenia spełniające potrzeby firmy. Powinno więc ono posiadać ofertę jak najlepiej pasującą pod względem płci, wieku, rozmiarów, stylu czy jakości. Kolejnym ważnym czynnikiem jest atrakcyjna cena pozyskiwanego asortymentu. Wreszcie kwestie praktyczne, jak czas dostawy czy łatwość w składaniu zamówień.

Do możliwych opcji w zakresie zaopatrzeniowym należą:

– hurtownie odzieży,
– współpraca bezpośrednio z producentem,
– produkcja własna.

Wyrób własnego asortymentu wiąże się jednocześnie z większą niezależnością, ale także z większym kosztem oraz koniecznością samodzielnej organizacji siatki krawców, zakładów szwalniczych oraz osób zajmujących się tworzeniem elementów ubioru. Bezpośrednia współpraca z producentami jest tańsza, jednakże ograniczona do firm mogących złożyć duże zamówienia. Najczęstszym podejmowaną decyzją jest więc kupowanie odzieży do swoich sklepów w hurtowniach.

Jak wybrać hurtownię odzieży?

Warto przed wyborem hurtowni pochylić się nad własnym sklepem, zwłaszcza nad jego klientami. Czy oferujesz asortyment dla wybranej płci, wieku? Czym kierują się osoby podczas zakupów u Ciebie? Jeśli w większości są to reprezentanci młodszego pokolenia, którzy przywiązują dużą wagę do trendów, dobrym pomysłem będą modowe zakupy hurtowe najnowszych kolekcji odzieży. Natomiast w przypadku, gdy do twoich klientów należą miłośnicy klasyki, pomyśl o bardziej stonowanym kroju oraz kolorystyce w swoim zaopatrzeniu. Potrzeby firmy, którą cechuje duża różnorodność wiekowa, płciowa oraz stylistyczna w oferowanych ciuchach i dodatkach spełni hurtownia odzieży damskiej męskiej i dziecięcej.

Aby wyróżnić się na tle konkurencji, ważna jest współpraca z hurtownią oferującą szeroką gamę produktów oraz marek. Wielkim ułatwieniem jest sprawna, aktualizowana i bogata baza producentów na stronie internetowej hurtowni. W ten sposób handlowiec może w prosty sposób dokonać selekcji interesującej go odzieży bez konieczności późniejszych negocjacji z producentem. To zadanie jest bowiem już wykonane przez hurtownię, będącą pośrednikiem między producentem a właścicielem sklepu odzieżowego.

Hurtownia odzieży Ptak

Jednym z największych centrum hurtowych w Europie Środkowej jest CH Ptak. Hurtownia odzieży https://ptak.com.pl/ skupia ponad 2000 producentów, oferujących ubrania, dodatki, akcesoria oraz galanterię. Dzięki tak bogatej ofercie oraz dogodnej lokalizacji w centralnej Polsce jest to miejsce przyciągające tysiące kupców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here