Czym urozmaicić przestrzeń okienną?
Źródło: Adobe,164710436

Od kilku, a nawet kilkunastu lat nastała era bardzo zgrabnych i atrakcyjnych wizualnie okien. Nie oznacza to jednak, że nie można dodać pewnego kolorytu bądź uzupełnić dodatkowym wyposażeniem i niekoniecznie chodzi tu wyłącznie o aspekty estetyczne. Odkryte okna wiążą się ze słabszą izolacją termiczną, przenikaniem hałasu, nawet w odniesieniu do nowych modeli. Sposobami, które sprawdzają się w tego typu okolicznościach i poczynionych inwestycjach są montaże rolet i żaluzji. Jakie zatem wybrać? Co jest aktualnie dostępne na rynku?

Wybór rolet, na co zwrócić uwagę?

Jeżeli chcesz zakupić wspomniane wcześniej rolety, by były zarówno efektowne, jak również efektywnie w użytkowaniu, to zwróć uwagę kilka podstawowych szczegółów. Mianowicie świadomie dobieraj wzór, kolor, materiał etc. Jeżeli już znasz na pamięć katalogi czy inne reklamówki producentów oraz sklepów z niniejszej branży, to jesteś w pełni świadom, że na brak oferty nie można narzekać.

Rzeczywiście, wśród nich znajdują się zarówno profesjonalni i bardzo doświadczeni przedsiębiorcy, jak i mniejsi rynkowi gracze czy lokalni rzemieślnicy. Śledząc internetowe witryna można natknąć się na oferty z żaluzjami wszelkiej maści na pierwszym planie, ale także do dyspozycji są rozmaite rolety. Firma Karnix jest jedną z tych, które proponują w owym zakresie mnogi wachlarz pomysłów. Między innymi znajdziesz tu rolety rzymskie, które cechują się połączeniem nowoczesności z funkcjonalnością na wysokim poziomie. Wykonane są z delikatnych i trwałych tkanin dostępnych w przeróżnej kolorystyce. Cieszą się zainteresowaniem wśród mieszkańców nowych apartamentów oraz starszego budownictwa. Innym wariantem są rolety w kasecie, których montaż nie wymaga ingerencji w ramy okienne, a elegancka prezencja stanowi ich uzasadniony atut. Charakteryzują się uniwersalnością w zastosowaniu, ponieważ mogą być dedykowane do wszystkich modeli okien. Ponadto mogą być wyposażone w specjalne prowadnice, dzięki czemu tkanina jest stabilna także przy otwartym oknie. Jedną z najpopularniejszych opcji wśród klientów są tak zwane rolety dzień noc. Sama nazwa sugeruje, że ten model daje możliwość elastycznej regulacji ilości wpuszczanego światła w zależności od pory dnia lub natężenia promieni słonecznych. Instalacja odbywa się bezpośrednio na ramie okiennej. Jako istotny walor należy przywołać wbudowany system samohamujący – MultiStop, co bardzo się przydaje w codziennym funkcjonowaniu.

Jak widać scenariuszy jest wiele, a i produktów na rynku przybywa w coraz nowszej odsłonie, a to jedynie daje rozległe pole manewru potencjalnym konsumentom.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here