Czystość to zdrowie

Trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek działalność gospodarczą bez oparcia o odpowiednie zaplecze techniczne. Zwłaszcza gastronomia musi stawiać na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym przygotowywanie posiłków, zarówno w małym bistro jak i w wielkiej hotelowej restauracji, będzie przyjemną czynnością. Potrawy muszą być zrobione w taki sposób, by potencjalny konsument czy też konsumentka wrócili wkrótce po więcej. Bardzo ważnym aspektem pracy w gastronomii jest oczywiście czystość, bo tylko dzięki utrzymaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego, nie narazimy na szwank zdrowia naszych gości. Inwestycja w sprzęt z najwyższej półki na pewno nam się zwróci.

1. Zmywanie naczyń na masową skalę

2. Odpowiedni produkt – dobry efekt

Zmywanie naczyń na masową skalę

zmywarko wyparzarka

Kluczową rzeczą na zapleczu każdej jadłodajni będzie zmywarka gastronomiczna. Urządzenie to ma na celu usprawnienie pracy kuchni, zwiększenie możliwości myjących, a także zmniejszenie zużycia wody, co ma też aspekt ekologiczno-oszczędnościowy. Zmywarka gastronomiczna dobrej jakości to wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. Dobrej jakości zmywarki znajdziemy na pewno na stronie gastroprodukt.pl – wystarczy wejść i znaleźć produkt, który odpowiada potrzebom naszego biznesu. Znajdziemy tam zarówno takie propozycje, jak klasyczna zmywarko wyparzarka, a także takie urządzenie jak zmywarka kapturowa. Ergonomiczny design, dobrej jakości stal nierdzewna, nieskomplikowana obsługa urządzenia, będą dodatkowymi zaletami, które ułatwią nam wybór.

Odpowiedni produkt – dobry efekt

zmywarka kapturowa

Zmywarka zmywarce nierówna – o tym wie każdy, kto miał okazję pracować w gastronomii. Do naczyń wszelkiego rodzaju nada się zmywarka kapturowa. Urządzenie takie może zostać załadowane koszem z przodu, ale i z obydwu boków, co usprawnia jej codzienną obsługę oraz czyszczenie. Cykl mycia naczyń załadowanych do kosza może trwać zaledwie jedną minutę, co pozwala na wykonanie kilkudziesięciu operacji w ciągu godziny. Dzięki takiemu rozwiązaniu prace w kuchni mogą przebiegać o wiele szybciej. Zmyjemy w nich zarówno naczynia, jak i talerze, sztućce, czy też kieliszki. Zmywarki tego typu zużywają zaledwie niecałe trzy litry wody podczas jednego zmywania, co czyni je bardzo oszczędnymi urządzeniami. Równie dobrym posunięciem będzie zakup takiego produktu, jak zmywarko wyparzarka, którą bez trudu nabędziemy w wyżej wymienionej witrynie internetowej. Dobrze obsługiwane oraz odpowiednio czyszczone zmywarki, posłużą nam przez wiele lat, a ich zakup będzie strzałem w dziesiątkę.

zmywarka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here