Filmowanie ślubów. Ślub i wesele to wielkie wydarzenie w życiu rodziny. Powoli zmienia się nastawienie Polaków, aby robić wesele duże i dla całej rodziny, bo nie zawsze są takie możliwości, poza tym czasy się zmieniły i nie każdego stać na taki przepych. Inną sprawą jest to, że wielu młodych Polaków chce odchodzić od przestarzałych zwyczajów i woli małe przyjęcie, a nie wielką imprezę, której koszty będą odczuwane w budżecie tej rodziny prze kilka kolejnych lat. Zasada „zastaw się, a postaw się” odchodzi do lamusa.
Jednak kilka rzeczy jest wciąż niezmiennych, jak na przykład filmowanie ślubów. Dzisiaj łatwiej o film ślubny, bo każdy z nas ma telefon z funkcją nagrywania. Dawniej należało wynająć fotografa i kamerzystę, dzisiaj z dużym powodzeniem, nagrywać film ślubny może członek rodziny, który ma pojęcie o nowych technologiach.
Filmowanie ślubów to miła tradycja, która nie umiera właśnie dlatego, że lubimy mieć pamiątki z wydarzeń wartych uczczenia, a do nich właśnie należą wesela. Można wracać do takich filmów i wspominać jeden z ulubionych dni swojego życia.

http://www.matay.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here