Fryzury męskie z grzywką

Nikogo już nie dziwi fakt, że obecnie również mężczyźni mają własne katalogi z modnymi dla siebie fryzurami, a znaczna ich liczba śledzi bieżące trendy i za nimi podąża. Obecnie mężczyzny poświęcają bardzo dużo czasu, by zadbać o swój wizerunek i nienaganny look. Ogromnym hitem tego sezonu są fryzury z grzywką. Królują podgolone boki i dłuższe włosy na górze, które albo w sposób stylowy i elegancki są zaczesane do tyłu, albo ekstrawagancko zasłaniają nieco czoło i są pozostawione w nieładzie. Warto również wspomnieć, jak modne stały się brody. I nie mówimy tutaj o delikatnym zaroście, ale o naprawdę pokaźnych stylizacjach.

Rodzaje fryzur męskich z grzywką

1. W stylu Pulp Fiction – mężczyźni z tą fryzurą posiadają postawiona grzywkę, długie bokobrody oraz finezyjnie wygoloną brodę. Włosy na górze głowy pozostawione są dłuższe, natomiast boki i tył krótko wygolone. Fryzura nie wymaga czasochłonnych zabiegów stylizacyjnych.

2. Marynarki szyk – stylizacja ma średni zarost, mocno wygolone boki i tył głowy, a dłuższe włosy na gorze postawione do góry i zaczesane do tyłu.

3. Wieczny romantyk – fryzura idealna jest dla mężczyzn, którzy posiadają naturalne kręcone włosy. Boki i tył głowy wygolone, a góra pozostawiona zdecydowanie dłuższa. Kręcone loki subtelnie opadają na czoło.

Stylizacja fryzury z grzywką

Wiele z tych męskich fryzur nie wymaga specjalnych zabiegów. Wystarczy odpowiedni szampon, wysuszenie oraz przeczesanie włosów w odpowiednią stronę palcami z preparatem usztywniającym, a więc z gumą, żelem czy nawet pianką. Jednak niektóre, bardziej efektowne stylizacje potrzebują spędzenia w łazience nieco więcej czasu. Jeśli nie wiesz, jak stylizować włosy, zajrzyj na blogi lub vlogi fryzjerskie, między innymi na Youtube, gdzie znajdziesz bardzo dużo tutoriali i porad, jak szybko ułożyć włosy i jakich kosmetyków używać, by fryzura utrzymała się przez cały dzień. Możesz również zapytać swojego fryzjera, jak układać włosy oraz jakie preparaty Ci w tym pomogą. Dzięki takim radom zdecydowanie zaoszczędzisz sporo czasu i uchronisz swoje włosy przed przeciążeniem, do jakiego mogą przyczynić się niskiej jakości żele lub gumy.

http://www.twardyszparag.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here