Najlepsze prostownice do włosów

Nienaganna fryzura marzy się każdej kobiecie. Są kobiety, których włosy są na tyle poukładane, że wystarczy je umyć i wysuszyć i już. Jednak większość pań ma ze swoimi włosami o wiele więcej pracy, a okiełznanie ich wymaga nie lada zdolności. I oczywiście odpowiedniego sprzętu. Najpopularniejszą fryzurą obecnie są proste, rozpuszczone włosy. Można by zapytać „ale co w tym trudnego?”. Takie pytanie zadają w tej sytuacji kobiety, które mają naturalnie proste włosy. Te z pań, których włosy się niesamowicie falują, zwłaszcza podczas wilgotnych dni, doskonale wiedzą o czym mowa, ponieważ praktycznie nie rozstają się z prostownicą.

Wybór najlepszej prostownicy do włosów

Jeśli prostownicy nie mamy lub ta, którą posiadamy odmówiła posłuszeństwa, pora wybrać się do sklepu i zakupić nową. Jest kilka parametrów, które warto wziąć pod uwagę, aby po pierwsze uzyskać niesamowity efekt, a po drugie nie zniszczyć włosów. Oto kilka z nich”
– regulacja temperatury – bardzo ważna funkcja, dzieki której mamy możliwość dostosowania temperatury do struktury włosa. Starsze modele lub te najtańsze, które można zakupić za 25 złotych w markecie, jej nie posiadają, przez co nagrzewają się do olbrzymiej temperatury, która ma bardzo niekorzystny wpływ na stan zdrowia włosów
– rodzaj płytek – różnią się od siebie ceną i efektami, na przykład najpopularniejsze są ceramiczne, jednak znakomity efekt idealnie gładkich włosów dają płytki z technologią Nano
– szerokość płytki – w zależności od rodzaju włosów. Do krótkich lepiej się sprawdzi prostownica z cienką płytką, natomiast włosy długie lepiej wyprostuje prostownica o szerokich, dużych płytkach.
– bezpieczeństwo – wiele nowych modeli ma funkcję wyłączania się, gdy przez długi czas nie odnotowała używania
– moc – im wyższa, tym prostownica szybciej się nagrzeje i będzie gotowa do działania.

Najlepsze prostownice według rankingów

Przed zakupem prostownicy, dobrze jest zapoznać się z opiniami innych użytkowniczek. Dzięki temu będziemy wiedzieć, które dają zadowalające efekty, a których lepiej unikać. Według rankingów, najlepsze prostownice do włosów to:
1. Remington S859
2. Philips MoistureProtect HP8372/00
3. Babyliss ST389E.

http://www.latawcedmuchawce.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here