Jak bezpiecznie znaleźć pracę za granicą

Powodów podejmowania pracy za granicą może być wiele. Wśród najbardziej popularnych znajdują się: wyższe niż w Polsce zarobki, chęć poznania nowych miejsc i nabycia doświadczenia zawodowego, względy osobiste. Niezależnie od czynników, które nami kierują, należy zadbać o swoje bezpieczeństwo. Najważniejszą kwestią jest zatem znalezienie odpowiedniej agencji zatrudnienia.

Poszukaj godnej zaufania agencji pracy zagranicznej

Bardzo dobrą opinią cieszy się agencja pracy zagranicznej Workafford. Workafford to firma rodzinna, którą założyło dwóch braci. Tworzą ją osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Posiadają oni nie tylko kompetencje zawodowe, ale także empatię, dzięki czemu stanowią idealne wsparcie dla osób poszukujących zatrudnienia poza granicami naszego kraju.

Głównym celem funkcjonowania agencji jest łączenie pracodawców ze sprawdzonymi i pewnymi pracownikami. W związku z tym, że zarówno pracownicy, jak i pracodawcy są sprawdzeni, to każda ze stron posiada gwarancję bezpieczeństwa i pełną satysfakcję z współpracy. Workafford wdraża nowoczesne, rzetelne rozwiązania z zakresu doradztwa personalnego. Tutaj liczą się oczekiwania obu stron rynku pracy.

Agencja pracy zagranicznej proponuje dwie firmy zatrudniania. Pierwszą jest zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy poszukującego pracownika. Drugą, coraz bardziej popularny leasing pracowniczy. W tym drugim przypadku, rolę pracodawcy pełni agencja, która zajmuje się wszelkimi formalnościami takimi jak ubezpieczenie czy odprowadzenie zaliczki na podatek. Obie formy są zgodne z kodeksem pracy i gwarantują pełne bezpieczeństwo zatrudnienia.

Jak rozpocząć współpracę z agencją zatrudnienia?

Jeśli myślisz o pracy za granicą, to warto wykonać ten pierwszy krok. Wystarczy wejść na stronę internetową Workafford i sprawdzić ofertę agencji. Ważną sprawą jest nawiązanie kontaktu z przedstawicielami firmy. Można to zrobić zarówno telefonicznie, mailowo (info@workafford.com), jak i za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Z każdą osobą, która zostawi namiar na siebie, skontaktuje się opiekun firmy. Warto podkreślić, że firma potrafi znaleźć dobrą pracę, zarówno pracownikom wykwalifikowanym, jak i osobom, które dopiero co wchodzą na rynek pracy. Zatem specjalistyczna wiedza wcale nie jest potrzebna. Workafford posiada oferty pracy na różnych stanowiskach. Jeśli w danym momencie nie spodoba Ci się żadna z nich, to możesz poczekać na kolejne.

Po zapoznaniu się z Twoim CV i życiorysem, przedstawiciel przedstawi Ci najbardziej dopasowane propozycje pracy. Kolejny krok to wybór oferty i wspólne ustalenie szczegółów, w tym terminu rozpoczęcia pracy. Agencja dokładnie wskaże Ci, co należy załatwić przed wyjazdem. Organizacja formalności i dokumentacji leży po stronie Workafford. 

Atrakcyjne oferty pracy za granicą

Na stronie internetowej agencji publikowane są oferty pracy w takich krajach jak Niemcy, Wielka Brytania lub Holandia. W krajach tych chętnie zatrudnia się Polaków. Każdy pracownik może liczyć na wysoką kulturę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenia dotyczą różnych rodzajów pracy. Najbardziej poszukiwani są mechanicy, tapicerzy, budowlańcy, magazynierzy, ogrodnicy, pracownicy fizyczni. Nie ma na co czekać. Skontaktuj się z załogą Workafford i przekonaj się, że warto pracować za granicą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here