fot. euforma.pl

Elegancko urządzona przestrzeń biurowa pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Powinna być minimalistyczna, a przy tym podkreślać charakter wykonywanej działalności. W dobrze urządzonym biurze nic nie jest przypadkowe. Właściwie dobrane, designerskie meble będą grać w nim pierwsze skrzypce, wprowadzając efekt nowoczesności i profesjonalizmu.

We współczesnych trendach wnętrzarskich chodzi przede wszystkim o łączenie tego, co trwałe i stylowe z tym, co praktyczne i przydatne. Ta zasada jak nigdzie indziej sprawdza się w przestrzeni biurowej, która musi być jednocześnie ładna i funkcjonalna. Liczy się również wrażenie, które wywieramy na potencjalnych klientów. Dlatego wybierajmy kolorystykę i kształty pasujące do branży, w której działamy. Stonowane i ciemniejsze sprawdzą się w zawodach wymagających zaufania i prestiżu, za to kolorowe i jasne motywy idealnie wpisują się w kreatywny charakter pracy. Jeżeli szukasz świetnych jakościowo, niespotykanych mebli do biura, interesującą propozycją będą meble Euforma.

To designerskie produkty od polskich projektantów, które są nie tylko oryginalne i estetyczne, ale również praktyczniejsze od standardowych rozwiązań. W asortymencie znajdują się m.in. wyjątkowe biurka, które są dopasowane do konkretnego użytkownika. Na przykład, jeżeli wykonujemy pracę typu sit/stand, w której nie siedzimy cały dzień w jednym miejscu i jesteśmy aktywni, dobrym rozwiązaniem będą nowoczesne stoły na wysokich nogach. Dzięki stałej wysokości blatu, jak w modelu MOVE_FIX, praca za biurkiem staje się zdecydowanie efektywniejsza. To odpowiedź na trend, który zachęca do ograniczenia pracy w trybie siedzącym. Pozwala na znacznie większą swobodę poruszania się, a jego wygląd jest bardzo nowoczesny i stylowy.

Meble, które podkreślą charakter Twojej firmy

MOVE_FIX będzie idealnym „towarzyszem” przy pracy kreatywnej lub wymagającej od nas większego zakresu ruchu, np. w celu często sięgania po dokumenty, czy sprawnego komunikowania się z innymi pracownikami. Innym przykładem designerskiego stołu jest biurko TREBORD, posiadające nieregularny blat i konstrukcję minimalistycznej bryły. Takie nietypowe połączenie sprawia, że ten model będzie wysoce praktyczny. Posiada pojemne szuflady, w których pomieścimy różnego rodzaju gadżety i dokumenty, a także nowocześnie wyglądające nogi i drewniany, awangardowy blat. Stół wykonuje się ręcznie, z zastosowaniem naturalnego drewna. Doskonale sprawdzi się przede wszystkim w tych miejscach pracy, w których chcemy podkreślić swój autorytet i budować wrażenie profesjonalizmu.

Poza biurkami bardzo istotną rolę odgrywają krzesła. Nowoczesne fotele i kolorowe pufy służą nie tylko pracownikom danej firmy, ale również odwiedzającym ją klientom. Krzesło dla pracownika i szefa musi być przede wszystkim wygodne, regulowane i odpowiednio wyprofilowane, jak np. VANK V6 lub RANZ. Wysokie oparcie i ergonomiczne siedzisko umożliwią efektywną pracę bez bólu pleców. W przypadku siedzisk dla gości możemy postawić przede wszystkim na ładny wygląd i wygodę. W tym celu wybierzmy miękkie, opływowe formy, sprawiające przyjazne wrażenie, takie jak w fotelu BLACKBIRD lub stonowanym OYSTER LOUNGE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here