Jak wybrać fajkę wodną?

0
1285

Fajka wodna to doskonały sposób na odprężenie oraz podstawowa atrakcja niejednej studenckiej imprezy. Na rynku istnieją jednak różnorodne wersje tego gadżetu. Na co zatem należy zwrócić uwagę podczas zakupu? Dlaczego modele kaya shisha są godne polecenia? Na te pytania odpowiadamy w naszym artykule.

Z czego składa się shisha?

Najczęściej shishę kupuje się w gotowych zestawach. Można jednak kompletować jej poszczególne elementy samodzielnie. Każda shisha składa się z sześciu, podstawowych komponentów. Najważniejszy jest dzban, który stanowi największą część, a jednocześnie przechowuje wodę, tworzącą pod wpływem temperatury parę wodną. Kolejnym elementem jest korpus, do którego dołącza się wszystkie pozostałe części. Ważny jest też cybuch, do którego nabija się tytoń i kładzie na nim rozżarzony węgielek, system grzewczy, który może być zastąpiony przez folię aluminiową, a także wąż i ustnik. Dobierając poszczególne elementy należy kierować się przede wszystkim własną wygodą i preferencjami. Każdy komponent jest ważny w procesie palenia shishy. Polecamy w szczególności modele kaya shisha – https://shishasklep.pl/pol_m_Fajki-wodne_Kaya-Shisha-1318.html.

Shisha o odpowiednich wymiarach

Shisha powinna posiadać odpowiednie wymiary. Paląc fajkę wodną samodzielnie, wystarczy z pewnością najmniejszy model, który mieści nie więcej niż 3 gramy tytoniu oraz 1/3 węgielka. Jeżeli shisha jest jednak typowo imprezowym gadżetem i każdego razu zasiada do niej spora grupa osób, warto postawić na nieco większy model. Duże shishe oferują nie tylko dłuższy czas palenia, ale również lepszą stabilność. Warto też podkreślić, że przy niskich fajkach wodnych droga do cybucha jest krótsza, co zapewnia lżejsze palenie, a także bardziej obfity dym. Kaya shisha to fajna wodna o idealnych proporcjach, która gwarantuje pełne zadowolenie z palenia.

Solidność wykonania odgrywa kluczową rolę

Kupując fajkę wodną należy też postawić na model wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu możemy mieć pewność, że posłuży nam przez co najmniej kilka sezonów częstych imprez ze znajomymi. Fajki wodne kaya shisha zrobiono z uniwersalnego i trwałego anodowanego aluminium. Oferują one nadto wiele, innowacyjnych rozwiązań, w tym bezgwintowe połączenie adaptera pod cybuch. Co również ważne, każda fajka tej marki wykonywana jest ręcznie, co czyni ją absolutnie wyjątkową. Wymarzony model fajki wodnej można kupić w specjalistycznych sklepach z akcesoriami do shishy. Polecamy w szczególności sklepy internetowe, które oferują z reguły zdecydowanie szerszy asortyment.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here